Cemil Selçuk YILDIRIM

Cemil Selçuk YILDIRIM

Mail: yazarlar17@teknikelektrik.com

Vizyoner Başkan!

Vizyoner Başkan!

Ali Koç’un büyük umutlarla ve büyük vaatlerle başkanlığı üstlendiği ilk 3 sezonda hem beklentilerin hem de vaatlerinin oldukça uzağında kalarak bizleri hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor… Futbol takımı, 2021-2022’de de istenilen performansı gösteremiyor… 
Vizyoner başkanımızın yönetiminde, ligin geride kalan 17 haftasında lider Trabzonspor’un 14 puan gerisinde yer alıyoruz… 

Süper Lig’in yanı sıra yine büyük umutlarla gittiğimiz UEFA Avrupa Ligi’nde de oldukça kötü bir grafik çizdik. Grup aşamasını 3. sırada tamamlayarak Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonuna da veda ettik... Avrupa serüvenimiz şimdilik UEFA Konferans Ligi’nde devam ediyor.  Tabi bunun da devam etmesi için play-off turunu geçmemiz gerekiyor. 

Tribünler uyandı… 
Tribünlerin tahammülü kalmadı artık Sayın Ali Koç. Bu taraftar seni oraya getirdiği gibi indirmesini de bilir. Artık arkasına sığınacağın hiçbir günah keçisi kalmadı. Ne faturayı kesip yollayacağın bir hoca ne futbolcular ne de kulüp çalışanı… Yönetiminiz tüm bu bahaneleri tüketti artık karnımız tok! (Sadece 3 sezonda 7 hoca 61 transfer ve bunlara rağmen çıktığı 160 maçta 213 puan kaybı!) 
Kongrede büyük perdeden yine çok büyük sözlerle sadece Fenerbahçe’ye değil Türk futboluna vizyon katacağınızı söylediniz. Çok değil başkanlığa seçildiğinizin ertesi günü ne olduysa bir anda “Elimde sihirli değnek yok bu sezon benden şampiyonluk beklemeyin” dediniz. 

-“Doğrudur bekleriz” dedik.
-Soyunma odası, halı kilim dediniz… “Sunuculardan veriler çalışıyor köstebekler var” dediniz…
-Anlam veremedik şaşırdık! Ama “vardır bir bildiği” dedik. 
-“Kumpas-Şike davaları var futbolcular gelmiyor” dediniz…
-“Üzüldük ama yine bekleriz” dedik. 
-“Finansal Fair Play var elim kolum bağlandı” dediniz… 
-“Eyvallah bekleriz” dedik. 
-“Kasa boş destek olun” dediniz…
-Yardım kampanyaları başlattık rekorlar kırdık! (Hatta diğer kulüplerimize de örnek olduk.) 

Ne istediyseniz yok demedi bu taraftar. Artık bu işin bahanesi kalmadı sayın başkan. Bu beceriksiz yönetimin bahanesi biz taraftarın da eyvallah diyecek sabrı kalmadı. Olmuyor işte! 3 sezonda 7 hoca 61 transfer ve yüzlerce puan kaybı… Üstüne birde rakiplerimizin kâbusu olan kendi sahamızdaki derbi serilerinin son bulması… Fenerbahçe’nin ölüsü bile bu durumdan çok daha başarılı olurdu emin olun. Olmuyor başkan! Artık Tribünün sesine kulak ver… Verdiğin diğer sözleri tutamadın ama bari “Ben istenmediğim yerde durmam!” sözünü tut. 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar