Cemil Selçuk YILDIRIM

Cemil Selçuk YILDIRIM

Mail: yazarlar17@teknikelektrik.com

Ve Beklenen Oldu

Ve Beklenen Oldu

Ve beklenen son ne yazık ki geldi. Takımın başına getirildiğinde bizleri mutlu eden yerli ve Fenerbahçe’mizin de bir evladı olan Erol Bulut görevinden alındı. Erol hoca tüm eleştirilere kulaklarını tıkayarak adeta bu değişikliği adım adım kendisi istedi. Takımın başına geldiğinde ne kadar mutlu olduysak her maç sonrası yaptığı teknik hatalar ve korkak hamlelerin kendisinin sonu olacağını köşemizde defalarca yazdık. Ve haklı çıkmak istemesem de ne yazık ki beklenen son geldi Erol hoca için. 

Kendisinden önceki hocalar gibi mazeretleri de kalmamıştı. Çünkü kendisini de oraya getiren Sportif Direktörümüz Emre Belözoğlu ile hem iyi anlaşıyorlar hem de istediği tüm oyuncuları neredeyse almıştı takıma. Ekonomik sıkıntılara rağmen çok sancılı geçen ve buna rağmen istediği tüm oyuncuları aldırdı. İşte bu yüzden Erol Bulut’un takımı en iyi şekilde oynatmaktan başka bir mazereti kalmamıştı. Öyle bir maç iyi bir maç kötü skorlar da ne taraftarı ne de yönetimi tatmin etmiyordu elbet. Çünkü bu kadro ile bu kadar korkak oynamak en garanti puanları da kaybetmek ve rakiplerimizin gerisinde kalmanın tek sorumlusu tabi ki teknik direktörden başkası olamazdı. 

Erol Bulut’un görevinden alınması onun başarısız bir hoca olduğunu değil büyük kulüpler için yeterli tecrübeye sahip olmadığını gösteriyor. Kendisi Fenerbahçe’den önce olduğu gibi yine diğer kulüplerde hem daha başarılı olacak hem de tecrübe kazanacaktır. 

Takımın başına geçen Emre Belözoğlu yeni görevinde de pek zorlanmayacaktır. Çünkü takımı Erol hoca ile beraber belirledikleri isimlerle kurdular. Art arda alacağı birkaç galibiyetle hem şampiyonluk yarışından kopmayacak hem de bu bilinçle takımdaki motivasyon ve şampiyonluk inanç üst seviyeye çıkacaktır. Umarım Emre’de aynı hataları yapmaz ve arzu ettiğimiz bu galibiyet serisine başlamış olur. 
 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar