Cemil Selçuk YILDIRIM

Cemil Selçuk YILDIRIM

Mail: yazarlar17@teknikelektrik.com

Umarım Biz Utanırız!

Umarım Biz Utanırız!

Büyük umutlarla ve büyük vaatlerle Fenerbahçe başkanı olan ve yönetimde olduğu üç sezonda Fenerbahçe’mize tarihi boyunca yaşamadığı hezimetleri yaşatan Ali Koç ve yönetimi geçtiğimiz aylarda yapılan olağan genel kongre ile ibra edildi. 

Yönetime bir bakıma güvenoyu veren delegelerin gördükleri Fenerbahçe ile bizim gördüğümüz arasında çok büyük farklılıklar olduğu kesin. Üstelik oyunu kullanırken hem başkana hem yönetime methiyeler düzenleri görünce de ayrıca bir akıl tutulması yaşamamak elde değildi. Bir kendi doğrularımdan şüphe edip son üç sezon yaşadığımız tüm başarısızlıkları, bol keseden dağıtılıp ama nerdeyse hiç birinin yerine getirilmediği vaatlere kısaca bir göz gezdirip şüphelerimin yersiz olduğunu gerçeğin ayan beyan ortada olduğunu bir kez daha gördüm.  

Peki, kulübün içinde olan bu kadar kellifelli adamlar naçizane bizim gördüklerimizi gerçekten görmüyorlar mı? Yoksa iradeleri ipotek altına mı alındı? Yâda bu güzide spor kulübümüzü ideolojik fikirlerinin meydanı olarak mı görüyorlar? Üç yıllık yönetimin bizim görmediğimiz neresini ibra ettiler?

Evet, başkanı ve yönetimini desteklemeleri elbette en doğal hakları ama bunu yaparken, kürsüden methiyeler düzmek yerine geçmiş üç sezonunda hesabını sormalarını ve bu güvenoyunun başkan ve yönetimine verilen son bir şans olduğunu, artık başarısızlıklara tahammüllerinin olmadıklarını da söylemelerini bekledik.  

Birçok söyleminde haklı olmasına rağmen sırf Aziz Yıldırım’ın karşısında olmak için başkan Ali Koç ve yönetimine çift söz etmeden yönetimi ibra etmenin mantığını anlamak mümkün değil.  

Üç yıl boyunca olduğu gibi yine umut ediyoruz ki Ali Koç ve yönetimi bizleri utandırır ve bize verdikleri sözleri tutarak Fenerbahçe’mizi başta futbol olmak üzere her alanda başarıdan başarıya koşturur ve rakiplerine de örnek olurlar. Zira taraftar olarak artık başarıdan, şampiyonluktan başka mazeret kabul etmiyoruz. Artık utandırın bizi bu kez siz haklı çıkın yeter ki Fenerbahçe’miz kazansın. 
 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar