Reha Mirsad KARTAL

Reha Mirsad KARTAL

Mail: yazarlar34@teknikelektrik.com

Şu Kutuplaşma Dedikleri

2013 Mayıs sonundan beri bir kutuplaşıyoruz, geriliyoruz sözüdür gidiyor.  Sahi nedir bu kutuplaşma- gerilme sözcüklerinin amacı ve manası? 


Bunu cevaplamak için isterseniz bu iki kelimeyi yani “Kutuplaşıyoruz!”, “Geriliyoruz!” diye yaygara koparanların kim olduklarına bakalım.  Bu gerilenler, kutuplaşanlar ülkenin 60 yıldır kaymağını yiyenler, Türk Silahlı Kuvvetlerine 4 defa darbe yaptırıp halkımızın tepesinde kılıç dolaştıranlar ve her darbede milletin milyarlarca dolarını cebine atan kesimdir. 


28 Şubat da halkın seçtiği Refah Yol iktidarını, Sincan da tank yürüttürüp sonrada logosunda “Türkiye Türklerindir” yazan ama Türkiye’yi İsrail’in boyunduruğu altına sokan sözde Beyaz Türk cuntacılarıdır.  Yine 28 Şubat sürecinde halkın seçtiği iktidara “Beceremediniz artık bırakın” diye halkın parası ile yapılan İmam Hatipleri kapattıran ve sureti haktan gözükerek İmam Hatipler yoksa bizim dindar kolejlerimiz var diyen paralel yapıdır.  Evet daha açık ifade edersek Türkiye de kutuplaşıyoruz-gerginiz diyen kesimler Beyaz Türkler ve onların güdümündeki siyonist medya ile paralel yapı ve medyasıdır. 


Birde utanmadan diyorlar ki “biz böyle bir baskıyı askeri darbe dönemlerinde bile görmedik.” Yahu siz ne utanmaz arlanmaz yalancılarsınız. İnsanda biraz utanma olur! Siz, askeri darbeler bilhassa 28 Şubat Post Modern Darbesinde bırakın baskı görmeyi aksine korundunuz, palazlandınız. Askeri darbe dönemlerinde her zaman Beyaz Türkler ve Paralel Yapı korunmuştur. Askeri darbelerde daha çok komünistler, Kürtler ve dindar Müslümanlar ezilmiş baskı görmüştür.  


Siz herkesi kendi yandaşlarınız gibi saf ve kandırılabilir zannediyorsunuz herhalde. Rahmetli Erbakan Hocanın dediği gibi “Hadi Ordan! Hadi!” 


Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar