Reha Mirsad KARTAL

Reha Mirsad KARTAL

Mail: yazarlar34@teknikelektrik.com

Seçim Gecesi Düşünceleri (10 Ağustos 2014 Gecesi)

Yenilgiyi hazmedemeyen ve nefsine esir olmuş arkadaşlarım kardeşlerim; neden bu ülkeyi Erdoğan ve Erdoğan’ın müntesib olduğu düşünce yönetmelidir biliyormusunuz? Çünkü sizin zihniyetiniz iktidar olduğu 80 yılda çok açık görüldü ki biz iktidar olduğumuzda sizin hayat tarzınıza, giyiminize, kuşamınıza karışan olmadı ama sizler bize hayatı zehir ettiniz. Hayat tarzımıza müdahale ettiniz, başörtümüze savaş açtınız, kadınlarımızı kamuya, kızlarımızı okullarımıza sokmadınız ! Namazlarımızı devlet dairelerinde kılanlarımıza hayatı dar ettiniz, içki içmeyen, baloya katılmayan subaylarımızı; eşi tesettürlü olan subaylarımızı sanki suç işlemiş gibi görevden attınız, rızıkları ile oynadınız. Kürtlere en doğal hakkı olan ana dilini konuşmayı yasak ettiniz.. Kürtçe şarkı dinleyeni söyleyeni vatan haini gibi hapse attınız.. Kürtçe şarkıma klip yapacak yönetmen arıyorum diyen Ahmet Kaya’ ya çatal bıçak attınız linç ettiniz. Sürgünde can vermesine yol açtınız. 

Ey Kemalistler Atatürkçüyüm diyenler; ulusolcular, Ulusalcılar, komunistlikten dönme Kırmalar..; size ülke idaresi verilmez. Sizler kötü düşünceli zorba insanlarsınız. Bizlerden size zarar gelmedi hiç bir zaman, ama sizden bu millete çok zarar geldi. Aslında siz de insansınız ve aranızda çok iyi sevdiğim arkadaşlarım var ama zihniyetiniz iktidar olduğunuzda bize yaşam hakkı vermeyen zorbalar haline geliyorsunuz. O yüzden siz değil bu ülkeyi Müslüman Demokrat yöneticiler idare edecek. Sizlerin IŞİD’den ne farkı var. IŞİD de önüne geleni kendinden olmayınca asıp kesiyor siz kemalistlerde 1923’den -1950’ ye kadar önünüze geleni size itaat etmeyince asıp kesitiniz. İsterseniz dindarlara, Kürtlere, Alevilere, Ermenilere ve varlık vergisi ile kaçırttığınız Musevi vatandaşlarımıza sorun.

Siz kötü bir ideolojiye sahipsiniz. Bakın siz de iyi biliyorsunuz ki 2002’ ye göre daha rahat yaşıyorsunuz. Daha fazla geliriniz var, daha çok yiyip içip daha özgürce tatil yapabiliyorsunuz. Kimse size karışmıyor ama kusura bakmayın size de bizim yaşantımıza karışma hakkını vermeyeceğiz. Bu ülke de gaylerin, lezbiyenlerin her türlü sapıkların özgür olduğu kadar dindarlar da özgür olacaklardır ve Milli Eğitim programlarımız siz azınlığın isteğine göre değil biz çoğunluğun yani Millet iradesinin isteğine göre çocuklarımızı yetiştireceğiz. Eğer beğenemzseniz eğitim sistemimizi siz kendinizi istediğiniz özel okullar da yetiştirebilirsiniz istediğiniz gibi ama bu partinin temelinde “dindar gençlik“ yetiştirme projesi vardır ve bu projelerle halkdan oy isteyip iktidara geliyor. Siz çocuğunuzu istediğiniz din, düşünce ve ideolojiye göre yetiştirebilirsiniz  ama biz de çocuklarımızı istediğimiz gibi yetiştireceğiz. Hem de fikri hür vicdanı hür irfanı hür Gerçek Nesilleri yetiştireceğiz... Buna razı olacaksınız...  İstesenizde, istemesinizde....

Biz size karışmayacağız siz de bize karışmayacaksınız... 

Hadi gidin şimdi ne isterseniz için yiyin ve uyuyun...

Sabah yeni bir Türkiye doğuyor... Alıştırın kendiniz...Saygılar... 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar