Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

KARADENİZ’DE YİNE HÜSRAN, YENİDEN HÜSRAN


Aralık 2019 - 229
Bu makale 2019-12-26 11:31:14 eklenmiş ve 392 kez görüntülenmiştir.
Dr. Yasin Duran

Ligin 15. Haftasının sona erdiği bu günlerde Karadeniz’de kara bulutlar ve fırtınadan dolayı hüsran var. Trabzon üzerine ve Karadeniz’e kara bulutlar çökmüş, yarınlar çok karanlık görünüyor.  Hafta sonu Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş rakipleri karşısında çok önemli puanlar kaybetmişken evimizde alacağımız Denizlispor galibiyeti bizi şampiyonluğun en büyük adayı haline getirecek bu fırsatı değerlendiremeyip, kendi sahamızda Denizlispor’a maçı vermek tam anlamıyla skandaldır. 


Sakın kimse Denizlispor’u küçümsediğimi sanmasın, Denizlispor’u bu galibiyetinden dolayı tebrik ederim, lig yarışında başarılar dilerim. Burada sitemin Trabzonspor’un eline geçen altın fırsatı değerlendirememesine oldu. Şampiyonluğun en büyük adayı olacak iken, bu mağlubiyetle şansı artık ancak lig sonuncusu Ankaragücü kadardır.  


Hiç kimse boşuna umut beslemesin, tam takımla çıktığımız bu maçı evimizde kaybediyorsak, yarın final niteliğinde olacak Sivas, Fenerbahçe, Galatasaray, Başakşehir ve Beşiktaş maçlarını kazanabileceğimizi sanmasın. Her final niteliğindeki maçta tekrar tekrar hüsran yaşayacağız, ne Şenol hoca ne de Ünal hoca 1996 faciası sendromunu atlatamamış görünüyor ve hiçbir zamanda atlatamayacaklar maalesef. 

 

Ve Trabzonspor’a gönül veren gençler ve çocuklar şampiyonluk göremeyecekler, yine Mayıs sonunda Türkiye’de şampiyonluk sadece Trabzon’da KUTLANMAYACAK… O gün yine Trabzon’da televizyonda spor programları izlenmeyecek … Yazacak ve lafı uzatacak fazla bir şey yok maalesef, hüsrandan başa.


Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ