Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Savaşçı Kartal


Eylül 2016 - 190. Sayı
Bu makale 2016-09-23 17:49:44 eklenmiş ve 1080 kez görüntülenmiştir.
Baba Tahir ŞEREFOĞLU

Geçen yılın Şampiyonu şimdiden de bu sezonun şampiyonu ilan edilen Beşiktaşımız iyi maçlar çıkararak yoluna Avrupa’da ve ligde iyi oynayarak devam ediyor. Belki ilk derbisini de kazanacak, şimdiden neticesini yazamıyorum, dergi baskıya girdiği günlerde oynanacak derbi çünkü.


Şimdiden bütün medya da yazılıp çiliyor, takımımız şmpiyonluğun fovorisi. Fakat biz gaza gelecek ekip değiliz başımızdan geçmiş yol kazaları var. Erkenden sevinç naraları atmanın sırası değil. Başta Tecrübeli hoca Şenol Güneş de bunun farkında. Yalnız Beşiktaşın Savaşçı ruhunu ben takımdan enerji olarak alıyorum ve son yapılan istatistiklerde bunu söylüyor.

UEFA tarafından yetkili olan istatistik şirketlerinden OPTA’nın ölçümlerine göre, Beşiktaş’ın son Benfica maçında  90 dakikada girilen 127 ikili mücadelenin 71’ini yani %55,9’unu kazanırken, kazandığı mücadele sayısında tüm Avrupa istatistiklerinde başı çekti. Bu gösteriyor ki böyle mücadele edersek bu sezonda şampiyon biz olacağız inşallah.(Geçen günlerde kaybettiğimiz gençliğimde heyecanla seyrettiğim Beşiktaşlı eski futbolcumuz  Fehmi Sağınoğlu ağabeye buradan allah’dan  rahmet diliyorum)


İyi futbol seyirleri dileklerimle selamlar sevgiler.


Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ