Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Bin yıllık planlara Erdoğan darbesi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan sadece emperyalist devletlerin değil yüzlerce yıldır dünyayı kana bulayan karanlık odakların kirli planlarını da bir bir akamete uğrattı. Dünyanın en güçlü sivil oluşumları olarak bilinen ve ülkemize yönelik sinsi planlar yapan Yahudi, Ermeni ve Rum lobilerinin yürüttükleri kara propaganda; büyük Türkiye’nin temellerini atan Başkan Erdoğan’ın onurlu, dik duruşu sayesinde etkisini kaybediyor.
Bu haber 2020-10-23 09:44:33 eklenmiş ve 7324 kez görüntülenmiştir.

Son 18 yılda uluslararası siyasi arenanın vazgeçilmez bir aktörü olan Türkiye, karanlık mihrakların karargahı olan Türk karşıtı lobicilerin projelerini yırtıp attı. Siyonist Yahudi lobisinin, ‘Arz-ı Mevud’, Rum lobisinin ‘Megalo İdea’ ve 'Enosis idealleri' Erdoğan’ın kararlı ve stratejik hamleleri sonrası ucuz bir rüyaya dönüştü. Ermenistan’ın ‘Sözde Ermeni soykırımı’ ve Dağlık Karabağ işgalinin devamı yönündeki politikaları da ülkemizin son yıllardaki ağırlığı neticesinde bitme noktasına geldi. Son olarak Ortadoğu’nun kukla diktatörlerinin başını çektiği Arap lobisinin Türkiye aleyhtarı politikaları da ümmet coğrafyasıyla kurulan samimi ilişkiler sonrası karşılıksız kaldı.

Siyonist’in hevesi kursağında

Vesayet odaklarının ayaklarına vurduğu prangalardan kurtulan Türkiye, kolonyalist devletlerin ülkemiz üzerinde oynadığı planları bozarken, varlık sebebi Türk karşıtlığı olan lobilerin küflenmiş hayallerini de yerle bir etti. Yıllardan bu yana kanla yoğurdukları ideallerinin kiniyle yaşayan birçok ülke, Erdoğan’ın akıl dolu politikaları neticesinde derin bir sessizliğe büründü. Terör devleti İsrail’in en büyük finans kaynağı olan Siyonist lobiciler hiçbir devirde bu dönemki kadar güçsüz kalmamışlardı. ABD merkezli lobinin binlerce yıllık hayali olan ‘Arz-ı Mevud’ yani Nil’den Fırat’a kadar olan bölgede bir Yahudi devleti kurulması yönündeki çalışmaları Erdoğan’ın ‘One minute’ çıkışı sonrası tek bir adım bile ilerleyemedi. Kudüs’ün bütün dünya tarafından İsrail’in başkenti olarak tanınması yönündeki çabaları da Erdoğan’ın BM konuşması sonrası ciddi bir karşılık bulmadı.

Ermenistan hüsran yaşıyor

Türkiye’ye yönelik düşmanlıkları varlık sebebi olan ve sözde büyük Ermenistan için çabalayan Fransa merkezli Ermeni lobicileri de ağır bir hüsran yaşadı. Dağlık Karabağ’da devam eden 30 yıllık Ermeni işgali, Erdoğan hükümetinin Azerbaycan’a verdiği askeri destek sonrası bitme noktasına geldi. Ermeniler tarafından sürekli olarak dillendirilen sözde Ermeni soykırımı iftirası da bu dönemde çökertildi. Her 24 Nisan öncesi dünyayı esir alan Ermeni lobicilerin hiçbir ağırlığı kalmadı. Başkan Erdoğan’ın ‘arşivleri karşılıklı olarak açalım’ çağrısına cevap vermeyen Ermeniler dünya kamuoyuna rezil oldu.

Rum’un ideası kâbusa döndü

‘Büyük Yunanistan’ hayalini tanımlayan ‘Megalo İdea’ ve Kıbrıs’ın tamamının Yunanistan’a bağlanmasını hedefleyen Enosis lobicileri de Osmanlı tokadını suratlarında hissetti. Yunanistan ve İngiltere merkezli Rum lobisinin Doğu Akdeniz’deki planları donanmamızın bölgedeki gövde gösterisi sonrası suya düştü. 

 

Yeniakit

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
11:51 - Vefat Haberi
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ