Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

OSRAM’DAN LED DİNAMİK AYNA SİNYALLERİ


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 237sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-08-31 11:52:05 eklenmiş ve 2385 kez görüntülenmiştir.

Yenilikçi otomobil aydınlatmaları portföyünü sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli zenginleştiren OSRAM, LEDriving Dinamik Ayna Sinyalleri (DMI) ile yan aynalar içine gömülü sinyallerin dinamik versiyonlarını sunuyor. Güçlü LED teknolojileri ile minimum ECE standartlarına göre yüzde 200’e kadar daha fazla görünürlük sağlayan sinyaller, yüksek kontrastı ile günün her saati görünürlüğü en yüksek düzeye çıkaran yoğun amber renkli ışığıyla güvenli sürüşe katkıda bulunuyor. LEDriving sinyal lambaları pek çok araç modeli ile de uyumlu.


LEDriving Dinamik Ayna Sinyalleri’nin kullanıcıların tercihine göre black ve white olmak üzere iki seçeneği bulunuyor. Black ürünü siyah ve koyu renkli araçlar ile mükemmel uyum sağlarken, white versiyonu da sinyal lambası içerisindeki şeffaf camı ile tüm araç renklerine şık bir görünüm katıyor.


Dayanıklılığı test edilen yüksek kalite

Ayna sinyallerini OSRAM LEDriving Dinamik Ayna Sinyalleri (DMI) ile değiştirmek çok kolay. Montajı son derece basit olan sinyaller için herhangi bir özel alet ya da kablolama gerekmiyor. 5 yıllık ürün garantisi ile satışa sunulan sinyallerin yüksek ürün kalitesi ise OSRAM laboratuvarlarında yapılan suya, toza, düşük ve yüksek sıcaklıklara, titreşim ve UV dayanıklılık testleri ile onaylandı.


OSRAM, bugüne dek VW Golf VII, VW Touran, BMW 1-2-3-4 ve X1 serileri ile Seat Leon, Ibiza ve Arona’ya uygun geliştirdiği dinamik ayna sinyallerini kullanıcıların beğenisine sundu. Bu seriye yenilerini eklemek için çalışmalarına devam eden OSRAM’ın sıradaki ürünlerini de Audi ve Ford araç modellerine uygun tasarlayacağı belirtiliyor.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 237
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ