Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Dekorasyonda otantik detaylara yer açın

Dekorasyonda detaylar ana öğeler kadar önemlidir. Tarzınızı yansıtacak ve tamamlayacak anahtar ve priz tasarımlarıyla fark yaratan Günsan, Authentic koleksiyonu ile her zevke ve her mekana uygun elegant çözümler sunuyor. Ulaşılabilir lüksü ve tasarımı harmanlayan Authentic koleksiyonu ile yaşam alanlarınıza farklı bir boyut katabilirsiniz.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 237sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-08-31 11:45:35 eklenmiş ve 2350 kez görüntülenmiştir.

Dekorasyonda detayların da stilinizi ve tercihlerinizi yansıtması önemlidir. Çünkü mükemmellik ayrıntılarda gizlidir. Yaşam alanlarında kullanılan anahtar ve prizler de dekorasyona farklı bir boyut katacak detayların başında gelir. Yenilikçi ve şık tasarımlarıyla fark yaratan Günsan, Authentic koleksiyonu ile ahşabın sıcaklığını, taşın asaletini ve siyahın zamansız duruşunu yaşam alanlarına taşıyor. 


Dekorasyona otantik dokunuşu

Yaşam alanlarında ahşabın sıcaklığından vazgeçemeyenler için Kiraz, Venge, Ceviz ve Sonomo, metalin şık ve göz alıcı görünümünü sevenler için Cupric, doğal taş görünümünde sıcak ve şık bir doku sunan Rosa ve Flav ve siyahın asaletini taşıyan Black Carbon ve Black Scratch bu koleksiyonun başlıca modelleri olarak öne çıkıyor. Günsan’ın farklı zevklere hitap eden Eqona, Radius, Visage ve Modüler serilerinin formlarında; değişik renk, doku ve desen alternatifleri içeren Authentic koleksiyonu, dekorasyon stiliniz ne olursa olsun, zevkinizi dekorasyonunuza yansıtarak, seçkin bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 237
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ