Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan, e-ticaret satışlarını ilk çeyrekte yüzde 161 artırdı

Anahtar priz sektörünün lider şirketlerinden Günsan, e-ticaret kanallarındaki pazar payını her geçen gün artırıyor. Günsan, geçtiğimiz yıllın ilk çeyreğine kıyasla e-ticaret satışlarını yüzde 161 oranında artırdı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 235sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-06-30 18:12:36 eklenmiş ve 2684 kez görüntülenmiştir.

Günsan Elektrik, anahtar ve priz alanındaki yenilikçi ürünleriyle e-ticaret kanallarındaki ürün gamını her geçen gün genişletiyor. Trendyol, hepsiburada, amazon, gittigidiyor ve n11 kanallarında satışları süren Günsan, geçtiğimiz yılın ilk çeyreğine kıyasla satışlarını yüzde 161 oranında artırdı. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Günsan Elektrik Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, “E-ticaret, günümüzde her sektör için önemli bir kanal. Günsan olarak hem kendi sitemizden hem de ulusal ve uluslararası birçok e-ticaret kanalı üzerinden ürünlerimizi tüketici ile buluşturuyoruz. Son üç ayda online satış kanallarımızda geçtiğimiz yıla göre bir büyüme yaşandı. Bu alanlara daha fazla ağırlık vererek, daha geniş bir ürün gamı sunmaya devam edeceğiz.” 


Çift girişli USB anahtar prize ilgi büyük 

Evde olduğumuz bu dönemde e-ticaret kanallarında, ev eşyalarında işlem hacmi %165, işlem adedi ise yüzde 117 arttı. Bu süreçte pek çok kişinin eviyle ilgilenip evin eksiklerini tamamlamaya başladıklarını gözlemlediklerini belirten Çapan, “Aydınlatma, beyaz eşya ve mobilya gibi temel yaşam malzemelerine yönelimde artış yaşandı. Evde sıklıkla kullanılan telefon, tabletlerin aynı anda şarj edilmesini sağlayan çift girişli USB anahtar prizlerimiz de en fazla satın alınan ürünler arasında yer alıyor.” dedi. 


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ