Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Makel’in Aydınlatmadaki Yeni Ürünü: 6W E14 Buji Ampul Satışta


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 234sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-06-02 09:41:38 eklenmiş ve 3563 kez görüntülenmiştir.

Aydınlatma sektörü; enerji tasarrufu, verimlilik, esneklik, uzun ömür, çevreye zararlı bileşen barındırmaması, tüm renk spektrumunu kapsaması, giderek düşen maliyetleri ve diğer birçok avantajı nedeniyle hızla LED aydınlatma ürünlerine dönmekte ve LED aydınlatmayı aydınlatmanın geleceği olarak görmektedir. 


2020 yılı içerisinde Türkiye pazarında bulunan aydınlatma ürünlerinin yüzde 80’inin LED ve enerji tasarruflu ampullerden oluşacağı öngörülmektedir. LED aydınlatma ürünleri konusunda yatırımlarını ve çalışmalarını sürdüren Makel, yerli üretim olarak piyasaya sunduğu LED aydınlatma ürünlerini pazardan gelen veriler ve müşteri istekleri doğrultusunda üretmektedir.  


Makel LED aydınlatma ürünleri, rakiplerine göre yüksek verimlilikleri, uzun ömürleri, yüksek kaliteleri,  Dünya standartlarına uygun üretim ve yüksek kalite anlayışı ile ön plana çıkmaktadır.  


2020 yılı birinci çeyreği itibariyle, Makel aydınlatma ürün gamını genişletmeye devam etmektedir. Yeni ürünlerimiz arasında bulunan, 6W Buji Ampul, tek bir soğutucu LED gövde üzerine mum tipi ve buji tipi olmak üzere iki farklı difüzör ampul kapak ile 3000K, 4000K ve 6500K renk sıcaklık değerlerinde üretilmektedir. Talebe göre eklenecek dekoratif ışık dağıtıcı optik parçaya sahiptir.


E14 sınıfında yüksek ışık aydınlatma istenilen noktalar için birebir çözüm sunmaktadır. Yüzde 87 enerji verimliliği sağlayan Makel 6W Buji Ampul, 20.000 saatlik bir uzun ömre sahiptir. 90 Lm/W aydınlatma verimliliği ile 540 lm aydınlatma sağlamaktadır.  240⁰’lik geniş aydınlatma açısı sayesinde geniş alanların homojen aydınlatılmasına imkân vermektedir. Makel 6W E14 ampul, geniş voltaj çalışma aralığında gücü düşmeden sabit parlaklık seviyesini garanti etmektedir. 6W gücüne rağmen kasa boyutları soğutma performansından taviz verilmeden optimal sınırlarlar içinde küçük tutulmuştur.  6W led ampul içinde kullanılan LED’ler LM80 sertifikalarına sahiptir.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ