Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Mutlusan Elektrik, Ses Aydınlatma Elektrik firması Sayın Sacit Yazıcı ile birlikte tanıtım toplantısı gerçekleştirdi

26 Şubat 2020 Tarihinde Erzurum Sway Otel’de gerçekleştirilen etkinliğe, Erzurum ve çevre illerden gelen yaklaşık 200 kişi ile Ürün tanıtım toplantısı yapıldı. Rita Anahtar Priz ve Şok Korumalı yeni nesil Grup Priz Ri-tech hakkında katılımcılara bilgi verildi.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 233sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-04-30 10:36:18 eklenmiş ve 573 kez görüntülenmiştir.

Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin tarafından Mutlusan Elektrik olarak ürettikleri ürün grupları hakkında detaylı bir sunum yapıldı. Kablo Kanalları, Plastik aksesuarlar ve diğer ürün grupları hakkında yapılan anlatının devamında; yeni yatırımları olan Pano ve Delikli kanal gibi Otomasyon ürünleri hakkında da katılımcılar bilgilendirildi.


Teknik sunumun ardından, Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz söz aldı. Katılım gösteren tüm misafirlere ve Erzurum Büyük Şehir Belediye Meclis Başkan Vekili Sayın Fevzi Polat’a teşekkür etti.


Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Kaçmaz’ın Erzurum bayilerine olan sevgi ve selamlarını ileten Zeynel Yılmaz, 37 yıllık Mutlusan gelişim hikâyesini aktararak gelecek dönemde yapacakları yeni projeler hakkında bilgi verdi.


Toplantının final kısmında, Mutlusan Elektrik adına Zeynel Yılmaz tarafından, Erzurum Ana Bayilerinden Ses Mağazaları Sayın Muhammed Hanefi Yazıcı, Özyurt Kablo Habib Özyurt ve toplantıyı gerçekleştiren Anahtar Priz Bayisi Ses Aydınlatma Sayın Sacit Yazıcı’ya plaket verildi.


Toplantımıza katılan Erzurum Elektrikçiler Oda Başkanı Raci Çavuşoğlu ve Ses Mağazaları Muhammed Hanefi Yazıcı tarafından Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Kaçmaz adına verilen teşekkür plaketlerini, Sayın Kaçmaz adına Zeynel Yılmaz teslim aldı.


Mutlusan Elektrik olarak 81 ilde ve hemen her noktasında bu ve benzeri çalışmaların devam edileceği mesajı verilerek, durmadan çalışmaya devam edecekleri, yeniliklerle sürekli bayileri ile birlikte olacaklarının vurgulanmasıyla toplantı sona erdirildi.


Tüm katılım gösteren iş ortaklarımıza teşekkür ederiz…


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ