Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan Eqona serisi ile 13 farklı rengi evlere taşıyor

Baharın gelişiyle birlikte yenilenme ve canlanma ihtiyacı da artıyor. Baharın canlı ve yaşam enerjisi dolu renklerini dekorasyonuna da yansıtmak isteyenler küçük detaylarla başlayabilir. Günsan’ın Eqona serisinde yer alan anahtar ve prizler, sarıdan fıstık yeşiline uzanan 13 farklı renk alternatifiyle evlerde bahar havası estirecek.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 232sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-03-26 13:58:27 eklenmiş ve 929 kez görüntülenmiştir.

Güneşi daha fazla hissetmeye başladığımız bahar ayları yaşam alanlarında da tazelenmenin ve yenilenmenin zamanıdır. Dekorasyona renk katmak ve baharı yaşam alanlarına taşımak isteyenler, bu dönemde yapacakları küçük değişikliklerle ortamın enerjisini bir anda değiştirebilir. Elektrik ekipmanları, anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle ilham veren Günsan baharı yaşamak ve yaşatmak isteyenlere her ortam için kullanışlı, rengarenk Eqona serisini öneriyor.


Fıstık yeşilinden turuncuya…

Kırmızı, turuncu, fıstık yeşili, mor, mavi, turkuaz, pembe, sarı, gri, kese kağıdı, şampanya, vişne ve siyah olmak üzere 13 farklı renk seçeneği sunan Günsan Eqona serisi, evlere renkli bir bahar havası getiriyor. Her odaya farklı renk kullanarak modunuzu yansıtabilir, renklerin enerjisinden gelen pozitif etkiyle canlanmaya başlayabilirsiniz.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ