Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Karantina otobüsünden indirilen kızın kim olduğu ortaya çıktı

Karantinaya götürülen yolcuları taşıyan otobüsten indirilen ve bir anda Türkiye'nin gündemine oturan genç kızın KKTC Sivil Havacılık Dairesi Başkanı Mustafa Sofi'nin kızı Güzide Sofi olduğu ortaya çıktı.
Bu haber 2020-03-18 08:56:33 eklenmiş ve 1082 kez görüntülenmiştir.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, Paris'ten gelen uçaktan inen ve karantinaya alınmak üzere yurda götürülen vatandaşları taşıyan otobüsün polis ekiplerinin de bulunduğu bir ortamda durdurulduğu, ardından is genç bir kızın otobüsten indirilerek özel bir araca alındığı görüldü.

BAKAN SOYLU OLAYA EL KOYDU

Söz konusu görüntüler kısa sürede Türkiye'nin gündemine oturdu. Yaşanan gelişmeler üzerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olaya müdahil olarak genç kızın karantina altına alınmak üzere yeniden yurda görütüldüğünü ve ilgililer hakkında işlem yapılacağını duyurdu.

güzide sofi

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül de konunun yargının takibinde olduğunu duyurdu. Kısa süre sonra ise başsavcılığın konuyla ilgili soruşturma başlattığı haberi son dakika olarak duyuruldu.

güzide sofi

KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Söz konusu olayın öznesi konumundaki gen kızın kimliği belli oldu. Otobüsten indirilerek özel araca alınan genç kızın KKTC Sivil Havacılık Dairesi Başkanı Mustafa Sofi'nin kızı Güzide Sofi olduğu ortaya çıktı. Yurt dışında eğitim gören Sofi'nin Paris uçağı ile Türkiye'ye geldiği öğrenildi.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ