Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Fatih Portakal her zaman ki gibi hainlik peşinde

Türkiye'nin iç ve dışı politikalarına yaptığı yersiz muhalefetiyle bilinen Fatih Portakal İdlib konusunda da şaşırtmadı.
Bu haber 2020-03-03 08:53:55 eklenmiş ve 314 kez görüntülenmiştir.

Fatih Portakal, "Bugünlerde çok kullandığımız kelimelerden biri savaşmak. Yıllar önce 2011 yılında bizim ülkemizde olmaz dediğimiz... Çünkü bizim savaşımız değildi bu Türkiye'nin savaşı falan değildi ama bir şekilde uygulanan politikalarla olayın tarafı olduk. Yanlış politikalarla olayın tarafı olunca, ister istemez bu noktaya geldik. Şimdi biz savaşın içindeyiz nerdeyse. Esad kendini kurtarmış durumda. Arkasını Rusya'ya dayamış durumda. Biz kendimizi o savaştan korumak istiyoruz. Sıçrayabilecek olaylardan kendimizi korumak istiyoruz ve bizi yönetenler kendi politikalarını hala sorgulamıuyorlar. Sorgulamak zorundalar. Bize ait olmayan savaşta bize ait olan savaşa geldik." şeklinde konuştu.

Portakal açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Emekli bir general ve stratejist Nejat Eslem şöyle diyor: Savaş çok ciddi bir amaç için çok ciddi bir eylemdir. Ve bedeli kandır. Televizyon kanalları savaş denilen bu ciddi eylem için programlarını şova dönüştürmemeleri gerekiyor diyor. Hepimize bir mesaj veriyor. Savaşa hayır demek aslında hepimiz için insani ve vicdani bir görevdir.  Bunu dememiz gerekiyor ki savaşın olduğu yerde hiçbir şey yeşermiyor. Bol üzüntü, bol gözyaşı, bol acı, sevgili seyirciler.

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer 3 SAYFA HABERLERİ haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ