Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Gözler CHP'li Serra Kadıgil'i arıyor

Yaptığı twitter paylaşımında "Suriye'ye savaş açsak banka Esad'ın yanında yer alırım" diyen CHP'li Serra Kadıgil sosyal medyanın diline düştü.
Bu haber 2020-02-29 09:27:08 eklenmiş ve 1225 kez görüntülenmiştir.

Suriye'nin saldırısı sonrası 33 askerimizin şehit olmasının ardından Türkiye Suriye'ye savaş ilan etti ve rejim unsurlarının artık düşman unsuru olarak tanınanacağını dünyaya ilan etti. 

33 şehidin ardından Beşar Esad rejimine bağlı Suriye unsurlarına topyekün savaş ilan edildi. Suriye'deki yüzlerce hedef nokta atışlarıyla imha edildi. 

Türkiye 33 şehidin ardından tek yürek olurken, sosyal medyada ise bugüne kadar Suriye'ye toz kondurmayanlara ağır eleştiriler yöneltildi. 

Bu isimlerden biri de Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Sera Kadıgil'di. Kadıgil geçmiş dönemde kişisel Twitter hesabı üzerinden ezan ve şehitler için yaptığı saygısız paylaşımlar büyük tepkiyle karşalınmaştı.

Kadıgil bir paylaşımında ise, "Suriye'ye savaş açsak banko Esad'ın yanında yer alırım" şeklinde bir paylaşıma imza atmıştı.

Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşımını hatırlatarak CHP'li Serra Kadıgil'e, "Suriye'ye savaş ilan ettik, şimdi s...ir git babanın yanına" diye tepki gösterdi. 

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ