Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Schneider Electric iş ortaklarıyla buluştu

Türkiye’nin rekabet gücüne etki edecek bilgi ve deneyimlerin konuşulduğu toplantıda Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer iş ortaklarıyla şirket vizyonu ve yenilik odaklı gelişim stratejisini paylaştı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 231sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-02-28 17:22:45 eklenmiş ve 574 kez görüntülenmiştir.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Bayi Toplantısı 2020 etkinliği kapsamında alçak gerilim sektöründe hizmet sunan 50’ye yakın iş ortağı ile bir araya geldi. Schneider Electric üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, şirketin 2020 yol haritası, ticari politikası ve dijitalleşen müşteri deneyimi ana gündem maddelerini oluşturdu. Aynı zamanda Schneider Electric’in tüm dünyada dijitalleşme ve Endüstri 4.0 alanına yön veren sistem mimarisi EcoStruxure ve bu alandaki yeni ürün ve çözümlerinin tanıtımları gerçekleştirildi. Schneider Electric iş ortaklarının interaktif bir ortamda fikirlerini paylaşma, bilgilerini güncelleme ve sorularına yanıt bulma şansı yakaladıkları toplantının konuk konuşmacısı ise ekonomist ve yazar Mahfi Eğilmez oldu. Eğilmez, katılımcılarla mikro ve makro ekonomik dinamikler doğrultusunda öngörülerini paylaştı ve ilham veren bir konulma gerçekleştirdi.


‘Birlikte Güçlüyüz’ temasıyla düzenlenen toplantıda konuşma yapan Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer ise iş ortaklarıyla şirket vizyonu ve hedefleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Tuncer; “Özellikle son 10 yıldır içinde bulunduğumuz djital dönüşüm süreci sektörümüzde de yenilikçi iş modelleri doğuyor ve teknolojik yenilikleri tetikliyor. 180 yılı aşkın süredir olduğu gibi gelişime yön vermeye devam eden şirketimiz bu yeni dönemde Enerji, Otomasyon & Yazılım ve Analitikler dünyalarını bir araya getirerek enerji talebini daha verimli ve daha bağlantılı hale getiriyor.


Bu kapsamda küresel bilgi ve deneyimimizi iş ortaklarımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iş birlikleri ve yenilik odağıyla yerel değerlere dönüştürüyoruz. Bunun bir göstergesi olarak 2019 yılında pazar payımızı artırdık ve ülkemize sunduğumuz katkıyı ve hizmetlerimizi derinleştirdik. 2020 ve sonrasında performansımızı ve başarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda yeni satış yapımızla daha hızlı ve kapsayıcı olacağız. İş birliklerimizi artıracağız, ticari politikamızda denge yaratacağız ve bölgeler arası koordinasyonu artıracağız. Böylece her zaman olduğu gibi büyük bir aile olarak birlikte büyüyüp gelişeceğiz” dedi.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ