Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ

Yangın, iş yerinizin karşılaşabileceği en önemli riskler arasında yer alıyor. Profesyonel yangın algılama sistemleri ve güvenlik çözümleri ile dünya standardında koruma vadeden Panasonic, yangın algılama teknolojinizi daha geniş çözümlerle bütünleştirerek; daha kapsamlı güvenlik ve izleme olanakları sunuyor.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 231sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-02-28 17:20:20 eklenmiş ve 573 kez görüntülenmiştir.

Panasonic yangın algılama çözümleri, markanın öncü güvenlik izleme sistemleri ile birlikte, binalara kanıtlanmış ve güvenilir teknoloji güvencesinden yararlanma olanağı sağlıyor. Panasonic’in genişletilebilen ve birlikte çalışabilen sistemleri hem iş yüklerini azaltıyor hem de çok daha etkili olarak tüm iş yerlerinde esnek, akıllı ve çok yönlü endüstriyel koruma sistemleri oluşturuyor. 

WEB sağlayıcı içeren modül sayesinde, yangın algılama sistemlerine uzaktan erişim sağlanabiliyor. Bununla beraber kullanıcı kolaylığı ve sistem güvenliği en üst seviyeye çıkıyor. Söz konusu özellikle, ayrıca thirdpart sistem denilen otomasyon sistemlerine (Scada, DCS ve BMS) ücretsiz olarak entegre olunabiliyor. Bu entegrasyonla beraber anlık, canlı bilgiler gerçek zamanlı olarak izlenebiliyor ve gerekli yazılımsal entegrasyonlar ile tek bir sistem üzerinden aksiyon alınmasına uygunluk sağlanıyor. Bu özellik de tüm sistemlerin tek bir merkezden takip edilmesini ve bir operatör ile sistem güvenliğinin sağlanmasını olanaklı hale getiriyor. Diğer bir özelliği de kamera sistemlerine entegre şekilde, yangın durumunda bilgi birimlerin kamera görüntüsünün yazılım ekranına düşerek gerçekçi alarm durumlarını takip etmesi… Böylece, durumu kontrol odasından gerçek zamanlı olarak fark edebiliyor, hızla ve güvenli bir biçimde harekete geçebiliyor. 


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ