Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Almanya'da Türklere silahlı saldırı

Almanya'nın Hanau kentinde iki kafeye silahlı saldırı düzenlendi. 5 i Türk olmak üzere 8 kişinin hayatını kaybettiği saldırıda adı geçen kafe ise bir Türke ait.. İşte saldırı olayının detayları..
Bu haber 2020-02-20 09:05:17 eklenmiş ve 123 kez görüntülenmiştir.

Almanya'da dehşet veren olay.. İki nargile kafeye düzenlenen saldırıda 8 kişi hayatını kaybetti. Kafelerden biri ise Konyalı bir vatandaşa ait olduğu ve ölenlerden 5'inin Türk olduğu belirtiliyor..Saldırıda hayatını kaybedenlerin kimlikleri ve uyrukları henüz netleşmiş değil. 

ŞÜPHELİLER EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
Saldırganların otomatik silahlarla ateş açtığı iki kafede çok sayıda kişi de ağır yaralandı. Nargile kafeye saldırı gerçekleştiren iki şüpheli bir evde ölü bulundu. Hedef alınan kafelerden birinin Konyalı bir Türk vatandaşına ait olduğu ve hayatını kaybeden 8 kişiden 5'inin Türk kökenli olduğu iddia ediliyor.

NARGİLE KAFE KONYALI BİR TÜRK'E AİT
Kırım Haber Ajansı Genel Müdürü Ahmet Özay, Almanya'yı sarsan saldırıyla ilgili şu bilgileri verdi: "Frankfurt yakınlarında bu olay meydana geldi. Eşine az rastlanır bir vahşilikle; önce nargile bara iki kişi gidiyor ve üç kişiyi burada öldürüyor. Daha sonra bir spor bara orada da 5 kişiyi arka arkaya öldürüyorlar. Daha sonra üçüncü bir yeri basıyorlar ancak ölü yok. Burada basılan mekanlar Türklere ait; nargile kafe Konyalı bir vatandaşımıza ait. Ölen 8 kişiden de 5'inin Türk kökenli olduğu belirtiliyor. Büyük bir ihtimalle kafe sahipleriyle bir husumet olduğu söyleniyor. Nargile kafe sahibinin oğlunun doğum gününe katılmak için mekandan ayrıldığı ve bu şekilde saldırıdan kurtulduğu bildiriliyor."

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ