Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Toplu taşıma araçlarında Kanal İstanbul karşıtı kampanya

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul karşıtı propagandasını İstanbul'daki toplu taşıma araçlarındaki dijital ekran panolara taşıdı!
Bu haber 2019-12-30 09:07:46 eklenmiş ve 365 kez görüntülenmiştir.

Asrın projesi olarak gösterilen Kanal İstanbul Projesi’ne içi boş ithamlarla saldıran CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, işin dozunu kaçırdı.

KARA PROPAGANDA

İmamoğlu, bilimsel hiçbir dayanağı olmayan proje karşıtı kampanyasını İstanbul’daki toplı taşıma araçlarına taşıdı. İmamoğlu, metrolardaki dijital bilgilendirme ekranlarında, Kanal İstanbul’a karşı görüntüler yayınlatarak kara propaganda yürütmeye başladı.

KENDİSİYLE ÇELİŞTİ

Seçim öncesinde başkanlığa gelmesi halinde siyasi görüşüne bakmaksızın herkesin başkanı olacağını beyan eden, kamu hizmetindeki araçların siyasi amaçlarla kullanılmaması gerektiğini savunan İmamoğlu bu eylemiyle kendisiyle çelişti. Kanal İstanbul Projesi’ni gönülden destekleyen milyonların görüşünü hiçe sayan İmamoğlu’nun bu tavrı büyük tepki çekti..

Tepkiler çığ gibi

Sosyal medya ve çeşitli internet portallarında çok sayıda vatandaş, CHP’li İmamoğlu’nun bu pişkinlik kokan hareketine karşı çıktı. Bir kullanıcı, “Halka, herkese eşit hizmet diye gelen bizim Ekrem, kendi fikrini, siyasetini İstanbul halkına İBB reklam panoları üzerinden dayatıyor” ifadesini kullanırken, bir diğer vatandaş, “Bu adam açık net provokatördür. Belediye hükümete karşı propaganda yürütüyor, hem de kamu malıyla. Basitler alkışlaya dursun.” diye yazdı.

 

 

.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ