Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Makel Yurtiçi Satış Ekibi bu yıl ki “Dönemsel Değerlendirme Toplantısı” için İstanbul’da bir araya geldi.


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ekim 2019 - 227.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-10-31 09:19:02 eklenmiş ve 487 kez görüntülenmiştir.

7 Ekim Pazartesi günü Grand Makel Hotel Topkapı’da bir araya gelen Makel Yurtiçi Satış Ekibi ilk günü dinlenerek geçirdi.


8 Ekim Salı günü sabah saatlerinde Esenyurt’taki fabrikaya geçen satış ekibi, Ar-Ge Yöneticisi Özkan Urhun eşliğinde tesisleri gezerek güncel gelişmeler ve otomasyon alanında gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi aldılar. 


Kısa süreli gezinin ardından Smarthome, LED aydınlatma ve sayaç grubundaki yeni ürünler hakkında Ar- Ge Direktörü Ünal Küçük tarafından Konferans Salonu’nda aktarılan sunumu izlediler ve tasarım süreci devam eden ürünler hakkında detaylı bilgi aldılar.


Balina Toplantı Salonu’nda yeniden bir araya gelen satış ekibine hitaben sözü ilk olarak Genel Müdür Hakan Öztürk aldı ve 2019 yılının 9 aylık dönemine ilişkin genel değerlendirmelerde bulundu. 


Oturumun devamında toplantıya katılan Yönetim Kurulu Başkanı Necati Çalışkan, son 1 yılda yaşanan ekonomik gelişmeleri ve etkilerini değerlendirdiği konuşmasında önümüzdeki dönemlere ilişkin beklentilerini ve yapılması gerekenleri satış ekibiyle paylaştı. 2020 yılı için daha istikrarlı ve güvenli bir başarı grafiğine vurgu yapan Necati Çalışkan, Makel olarak birlikte büyük bir aile olduğumuzu ve piyasaların bugün ki koşullardan daha da güçlenerek çıkacağına olan inancını dile getirdi.


Genel merkezdeki oturumların ardından Grand Makel Hotel Topkapı’ya geçen satış ekibi akşam yemeği öncesinde Yurtiçi Satış Müdürü Hamit Yıldızbaş liderliğinde bir araya gelerek bölgesel değerlendirmelerini yaptı.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ