Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Multitek İle Evinizi Kırmadan, Dökmeden Akıllı Eve Dönüştürün. Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri!!


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Temmuz 2019 - 224.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-07-29 17:05:43 eklenmiş ve 295 kez görüntülenmiştir.

Tek bir monitörden interkom, alarm ve akıllı ev özelliklerinin yönetimini sağlayan Multitek IP interkom sistemlerimize eklediğimiz yeni bir teknolojiyi yine pazara öncülük ederek değerli müşterilerimize sunuyoruz; Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri.

Şimdiye kadar evinize akıllı özellikler kazandırmak için her yere kablo çekmek, eğer oturulan bir yer ise bütün evin kırılıp dökülmesi gerekirdi. Diğer yandan kullanılan akıllı ev cihazlarının aşırı fiyatları ev sahiplerinin gözünü korkutur ve sonuçta oturumda olan yerlere akıllı ev uygulamaları gerektiği ilgiyi göremezdi. Artık bu anlayış değişiyor! Multitek olarak Ar&Ge merkezimizde tasarladığımız, üretimini yerli olarak Sancaktepe’deki fabrikamızda yaptığımız kablosuz akıllı ev cihazları ve IP interkom monitörlerimiz ile bu kabusa son veriyoruz! 

Artık hiçbir kablolama gereksinimi olmadan, çok basit ve hızlı bir şekilde, gerek oturmakta olduğunuz evinizdeki cihazları akıllı hale getirebilir ve gerekse inşaat halindeki konutunuza talep ettiğiniz akıllı cihazları veya modülleri ekletebilir ve sonuçta ekonomik olarak yuvanızı akıllı eve dönüştürebilirsiniz. Üstelik evinizi kontrol etmek için evde olmanıza da gerek yok. Android veya iOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan ister evinizin içinde oturduğunuz yerden isterseniz yurtdışı seyahatinizdeyken veya tatildeyken evinizi cep telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz!


Kablosuz akıllı ev sistemleri ve IP interkom sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi için siz değerli müşterilerimizi en yakın Multitek bayisine, Multitek Bölge müdürlüğüne, www.multitek.com.tr web sayfamıza, 0533 345 6677 WhatsApp destek hattımıza bekliyoruz.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ