Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

ONURSAN ELEKTRİK BAYİLERİ, MULTİTEK FABRİKASINI ZİYARET ETTİ


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Mayıs 2019 - 222.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-05-27 11:26:33 eklenmiş ve 703 kez görüntülenmiştir.

Onursan elektrik öncülüğünde İstanbul Anadolu yakasında bulunan değerli elektrik şirketi temsilcileri, 24 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında Multitek fabrikada bir araya geldi. 3 gün boyunca yaklaşık 150 misafirimizi ağırladık ve Multitek’i tanıtma fırsatı bulduk.

 

Sancaktepe’de bulunan üretim tesislerimizin ve Ar-Ge Merkezimizin gün içinde 2 grup halinde gezilmesi sonrasında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Demirkol açılış̧̧̧̧̧ konuşması yaptı. Yapılan tanıtımda firmamızın geçmişten bugüne tarihi, firmanın araştırma, geliştirme ve sürekli yenilikçi faaliyetlere verdiği önem, sektördeki yenilikler ve akıllı ev teknolojilerinin yakın geleceği anlatıldı. Ar-Ge müdürümüz Sayın Şenol Göktaş̧̧ sektörde ilk ve tek yerli üretim olan IP interkom ürünlerimizi ve onun üstün özelliklerini bayilerimize tanıttı. Gerek görsel olarak gerekse teknik özellikleri itibariyle çok büyük beğeni ile karşılandı. Fabrika müdürümüz Sayın Hasan Çelebi analog interkom ürün gamımızda ki son gelişmeleri ve yeni Multibus ürünümüz olan 7” ekranlı, dokunmatik butonlu MB-73 modelimizi misafirlerimize tanıttı.

 

Davetimizi kırmayıp bizleri ziyarete gelen; günlerini bize ayırıp firmamızı, ürünlerimizi, bizleri tanımaya çalışan ve bol hoş̧̧̧ sohbet ile geçen bu güzel buluşmalar için gelen bütün misafirlerimize tekrar teşekkür ederiz. 

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ