Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Türk Prysmıan Kablo, Düzenlediği Şenlik ile Yaza “Merhaba” Dedi!

Bursa Mudanya’daki fabrikasında gerçekleştirdiği “Yaza Merhaba Şenliği”nde, Türk Prysmian Kablo tüm çalışanları ile bir araya geldi.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 222sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-05-27 11:20:53 eklenmiş ve 488 kez görüntülenmiştir.

Etkinlik kapsamında düzenlenen törende 164 kişi ödül alırken, Türk Prysmian Kablo’nun çalışanlarının kurduğu Copper Band’in verdiği konser ile tüm çalışanlar eğlence dolu dakikalar geçirdi. 

 

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, her yıl olduğu gibi bu yıl da Bursa Mudanya fabrikasında “Yaza Merhaba Şenliği” düzenledi. Tüm bölgelerdeki çalışanların bir araya geldiği etkinlik kapsamında, bir de Kıdem Töreni düzenleyen Türk Prysmian, 5, 10, 15, 20, 25 ve 30. yılını tamamlayan 82 kişi ile birlikte; 2018 yılı içerisinde, yıllık ortalama en fazla 12 saat devamsızlık yapan 78 kişi, yıllık sadece ½ gün ya da 1 gün devamsızlık yapan 3 kişi ve yıl boyu devamsızlığı olmayan 1 kişiyi ödüllendirdi.

 

Türk Prysmian Kablo İnsan Kaynakları Direktörü Aysun Kalmık’ın hoşgeldiniz konuşması ile başlayan etkinlikte, firmanın CEO’su Erkan Aydoğdu gerçekleştirdiği sunumda, 2018 yılını değerlendirerek 2019 yılına dair beklentilerini paylaştı. Ayrıca gün içerisinde düzenlenen törende, 479 çalışan arasından 164 çalışana ödülleri verildi ve Türk Prysmian Kablo’nun çalışanlarından oluşan Copper Band’in verdiği konser ile tüm çalışanlar eğlence dolu dakikalar geçirdi.

 

“Hep birlikte çok daha güçlüyüz”

 

Tüm çalışanlara Türk Prysmian Kablo’ya katkılarından dolayı teşekkür eden Türk Prysmian Kablo CEO’su Erkan Aydoğdu, “Türk Prysmian Kablo olarak ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonumuz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gelişen, geliştiren, yenilikçi ve üretken özelliklerimiz ile sektör öncüsü konumumuzu destekliyoruz. Evrensel değerlerler ile bir arada olan, birbirine inanan, güvenen, destekleyen, geçmişten ders alan, bugün için çözüm üreten, yarını düşünen ve planlayan kocaman bir aileyiz. Birlikte çok daha güçlüyüz. Daha nice başarılara imza atacağımıza inancım sonsuz” dedi.

 

Temellerinde özveri yatan başarılar

 

Türk Prysmian Kablo olarak takım ruhu ile her zaman yeni projeler ürettiklerinin altını çizen İnsan Kaynakları Direktörü Aysun Kalmık ise, “Biz her şeyden önce birlikte çalışmaktan keyif alan büyük bir aileyiz. Başarımızın temelinde yatan sebeplerden biri de bu. Bugün Türk Prysmian Kablo olarak sektör lideri olmamızda ve başarılı projelere imza atmamızda payı olan her bir çalışma arkadaşıma, tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ