Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MULTİTEK AR-GE MERKEZİ 30 YILDIR GELİŞTİRİYOR VE ÜRETİYOR!


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 222sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-05-27 11:08:25 eklenmiş ve 211 kez görüntülenmiştir.

Kurulduğu 1989 yılından beri elektrik/elektronik sektöründe Ar-Ge faaliyetleri yaparak büyüyen ve sektörde teknoloji lideri konumunda olan Multitek; Ocak 2017’de Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından interkom ve akıllı ev sistemleri alanında ilk ve tek, Türkiye genelinde 358. Ar-Ge Merkezi olarak tasdiklenmiştir. 

Ar-Ge merkezi belgesine sahip olmak, kurumun Türkiye ekonomisine ve katma değer yaratan teknolojik gelişmelere yaptığı yatırımın önemli bir göstergesi sayılıyor. Ar-ge çalışmalara önem veren Multitek, interkom ve santral sistemlerinde inovatif uygulamalar konusunda öncü konumda bulunuyor. Türkiye’deki ilk ve tek IP interkom üreticisi olması da bu hükmü desteklemektedir. 

Multitek Ar-Ge merkezi 900 m2 alan üzerinde kurulu olup, 32 kişilik alanında başarılı öğretim üyesi, mühendis, tekniker, teknisyen ve idari kadrodan oluşmaktadır. 

Araştırmanın ve öğrenmenin bir sonu olmadığına inanan Multitek, 1989 yılında çıktığı bu yolda eğitime ve teknolojiye yaptığı yatırımları artırarak her gecen gün daha da ileriye gidiyor. Artan yatırımlarımız ve yenilikçi anlayışımızla rekabette avantaj sağlıyor, inovasyon kültürümüzü geliştiriyoruz. Yaşasın yerli Ar-Ge, yaşasın yerli üretim!

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ