Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Nexans Türkiye, TCDD Teknik Heyetini Ağırladı

Nexans Tuzla Fabrikası, TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) heyetini, Teknik Eğitim Semineri çerçevesinde, ağırladı.
Bu haber 2019-01-02 15:26:58 eklenmiş ve 530 kez görüntülenmiştir.

Seminer, TCDD 2. Bölge’ye bağlı farklı illerden toplam 14 uzmanın katılımıyla gerçekleşti. Nexans Tuzla Teknik Müdürü Kamil Mutlu’nun yönettiği program, Nexans Tuzla’daki  fabrika turu ile başlayıp, Teknik Eğitim Semineri ile devam etti. Seminer boyunca Nexans’ın global demiryolu ürün portföyü ve TCDD’ye özel kablo çözümleri hakkında paylaşımlarda bulunuldu. 


Kablo montaj ve test ekipmanlarının da aktif olarak kullanıldığı seminer sonrası, katılımcılar sertifikalarını Nexans Tuzla Teknik Müdürü Kamil Mutlu ve Nexans Türkiye Satış Direktörü Emre Erol’un elinden aldı. 


Hasan Mumcu, Nexans Türkiye Kilit Müşteriler & Demiryolları Segment Sorumlusu: “TCDD, Türkiye`de toplamda 8 bölgeye dağılmış geniş yapısı ile hizmet veriyor. 2011 yılında başlatmış olduğumuz “Demiryolu Sinyal Kablolarının Türkiye’de Üretilmesi Projesi” çerçevesinde TCDD’nin tüm bölgelerindeki projelere hizmet vermekteyiz. Bu projeler kapsamındaki siparişleri takiben ilgili TCDD ekiplerini fabrikamızda da ağırlayarak işbirliğimizin gelişimine katkıda bulunabilmekten dolayı çok mutluyuz”. 


Kamil Mutlu, Nexans Türkiye Teknik Müdürü: “TCDD Genel Müdürlük ve farklı illerden katılım ile gerçekleşen Teknik Eğitim Semineri sayesinde Nexans Türkiye’nin kilit müşterilerinden olan TCDD ile bir kez daha bilgi paylaşımı yapabilme imkanı sağladık. Hem fabrika ziyareti hem de ziyaret sonrası teknik sunumlar ile oldukça verimli geçen etkinlikte kablo hakkında bir çok soruya cevap buldu. Nexans Türkiye’nin kablo üretimi ve tekniğindeki uzmanlığını ayrıntılı bir şekilde görme imkanı bulan TCDD ekibi fabrikamızdan memnun bir şekilde ayrıldı. Ülkemizin bu güzide kurumu ile yıllardan bu yana sürdürdüğümüz eğitim & teknik destek faaliyetlerimiz artarak sürecektir”.


Emre Erol, Nexans Türkiye Satış Direktörü: “Son yıllarda hızla gelişen demiryolları sektörüne, aynı oranda uyabilmek için çalışmalarımızı yoğun olarak sürdürmekteyiz. Bu vesile ile bizlere, ülkemizdeki demiryolu altyapısına katkıda bulunma fırsatı veren TCDD yönetimi ve tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederiz”. 


ETİKETLER : sektörel - nexans
Diğer 3 SAYFA HABERLERİ haberleri
08:45 -
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 222
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ