Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Makel’den Umre Seyahati!


Bu haber Teknik Elektrik Postası, ARALIK - 217. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-01-02 14:39:00 eklenmiş ve 455 kez görüntülenmiştir.

1-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenen mukaddes diyara yolculukta 206 Makel misafiri Umre Seyahatine katılım gösterdi. 7 gece 8 gün süren umre programında iş ortaklarına Makel yetkililerinden Marmara Bölge Satış Temsilcisi Atilla KUŞCUOĞLU, Güney Marmara Bölge Satış Temsilcisi Şenol TOZAN ve Karadeniz Bölge Satış Temsilcisi M. Berhan TÜRKAY eşlik etti.

Umre programının ilk günü Mescid-i Nebevi’de grup hocaları rehberliğinde Peygamber Efendimiz (s.a.v) kabri şerifleri ziyaret edildi. Sabah namazı kılındıktan sonra Cennet-ül Baki kabristanlıgı, Uhud şehitliği, Kıbleteyn Mescidi, Hendek Savaş Bölgesi ve Kuba Mescidi ziyaret edildi. Medine ziyaretlerinde aynı zamanda Ecdad yadigarı Osmanlı Tren garı ve Medine Kur’an müzesi ziyaretleri gerçekleştirildi. 03 Aralık tarihinde Medine den Mekke geçen misafirler 5 saat süren yolculuğun ardından misafirler Mekke’ye vardı.

Mekke’ye varışın ardından otellerine yerleşen misafirler belirlenen saatte Kâbe’de tavaf ve say yaparak umrelerini tamamladı. Sabah namazını Kâbe’de kılan misafirler hac güzergâhı olan Arafat, Müzdelife, Mina Bölgesi, Sevr Dağı, Nur Dağı, Akabe, Cennet-i Mualla kabristanlığı ve Cin Mescid-i ziyaretlerini rehber hocalar eşliğinde gerçekleştirilerek 08 Aralık tarihinde Kutsal topraklardan ayrılmanın hüznü ve umre ibadetlerini yapabilmenin huzuru ile ülkemize dönüş sağladılar.


ETİKETLER : sektörel- Makel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 222
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ