Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Dünya Lideri Prysmian Group’un Türkiye Operasyonu Prysmian Kablo, Iletişim Ajansını Seçti

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, iletişim çalışmaları için Aristo İletişim’i tercih etti. Aristo İletişim, Prysmian Kablo’nun kurumsal iletişim, lider iletişimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, sosyal sorumluluk ile sponsorluk projelerinin yönetimi ve iletişimi konularında hizmet verecek.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2018 - 213. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-08-27 17:28:22 eklenmiş ve 816 kez görüntülenmiştir.

Prysmian Group, yüksek teknoloji gerektiren pazarlara odaklanan yapısı, 50 ülkede 112 fabrikası, 25 AR-GE merkezi ve 30 bin çalışanı ile dünya kablo sektörünün lideri. 2011 yılında, yenilikçi yapısı ve teknolojik bilgi birikimi ile kendi pazarlarında lider olan Prysmian ve Draka firmalarının birleşmesi sonucunda ortaya çıkan Prysmian Group, günümüz piyasasına geniş ürün yelpazesi ile hizmet, teknoloji ve bilgi birikimi sunmaya devam ediyor. 2018 yılının ilk yarısında önemli bir birleşmeye daha imza atan Prysmian Group, General Cable’ın hisselerini 3 milyar dolara devralarak sektördeki liderliğini pekiştirmiş oldu.


“Türkiye’yi yarınlara bağlıyoruz“  

Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” ifadesinin sadece bir şirket mottosu olmadığını imzalarını attıkları projelerle kanıtlıyor. İstanbul’un 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Çanakkale Boğazı, Marmaray, Gerede Tünelleri, Ilgaz ve Avrasya Tüneli gibi Türkiye’nin dev projelerinde kabloları tercih edilen Prysmian Kablo, Türk Kablo sektörüne öncülük ediyor. 1964 yılından bu yana Bursa’nın Mudanya ilçesinde yer alan ve toplam 180 bin metrekarelik alanda faaliyet gösteren Prysmian Kablo, Prysmian Group bünyesindeki 112 fabrika arasında, aynı anda enerji ve haberleşme kabloları üretimi yapabilen 16 tesisten biri olarak öne çıkıyor. 


ETİKETLER : sektörel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 220
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ