Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Alkanlar Grup Yön. Kur. Bşk. Sayın İsmail Alkan’la Söyleşi


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Mart 2018 - 208. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-03-26 14:56:17 eklenmiş ve 319 kez görüntülenmiştir.

Alkanlar Grup firması Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmail ALKAN Bey ile yapmış olduğumuz görüşmede kendisi bizlere; 


Sektörümüzde 44. yılını geride bırakan Alkanlar Elektrik firmamızın bünyesinde bir çok uluslararası markanın yanı sıra kendi kablo ve led imalatlarımız ile ekonomiye katkıda bulunan güçlü ve lider bir firma olma ilkesi benimseyerek yürümeye devam etmekteyiz


Kablo üretiminde; kamera kablosundan, çelik zırhlı yer altı kablosuna, halojen free özellikli kablolardan, grup prizlere kadar bir çok ürün yelpazesi ile 57 ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşamaktayız.


Kurumsal yapısıyla sektörümüzde bir çok yeniliğe öncülük yapan firmamız, sayısız projeye imza attığı gibi Meltem Grup firması ile de zincir mağazalara hizmet vermektedir.

Bu yıl kurmuş olduğumuz LEDRAM firması ile led pazarında yenilikçi ve çok daha uzun ömürlü, enerji verimliliği bakımından da ilgi çeken ürünlerimiz ile gerek yurt içi gerek yurt dışı pazarında büyük ses getirmeyi ve uluslararası markalar arasına girmeyi hedeflemekteyiz. Ürünlerimiz lansmanını şimdilik 67 satış elemanımıza yaptık. Tüm hazırlıklarımız nisan sonunda bitecek inşallah. Nasip olursa Nisan ayından itibaren ürünlerimizi tüm dünyaya sunacağız.

Bütün bunların yanı sıra AR-GE departmanımızın çalışmaları sayesinde çok daha uygun fiyatlarla tüketiciye sunacağımız güneş enerjili ev aydınlatma sistemleri ile ilgili ürünler hazırladık. Türkiye’mizde henüz bununla ilgili yasal prosedürler tamamlanmadığı için satışa sunmadık. Umarım bu yıl konu hakkında yapılacak olan düzenlemeler ile projemizi sahaya sunacağız.

ETİKETLER : sektörel ALKANLAR
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ