Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Makel Şirketler Grubu 40.yılını Görkemli Bir Tören İle Kutladı


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Aralık 2017 - 205. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-12-29 12:35:57 eklenmiş ve 324 kez görüntülenmiştir.

1977 yılında kurulan ve kendini sürekli yenileyen Makel, çalışanları ile bir bütün haline gelmeyi başarmış bir şirketler grubudur.  


Anahtar-Priz üretimi ile başlayan sanayicilik serüvenine günün gelişen koşullarına ve tüketici talepleri ile birlikte bünyesine, Şalt ve Endüstriyel, Smarthome Akıllı Ev Sistemleri ve Led Aydınlatma ürün gruplarını ekledi. İç pazarın yanı sıra dış pazarlarda da uzun yıllar boyunca birçok ülkede başarıdan başarıya koşan Makel, sektöründe ihracat lideri olmuş bir markadır. 


Çalışanları ile birlikte takım olmayı başarmış ve bunu uzun yıllar boyunca sürdürmiş olan Makel 40.yılında çalışanları ile Kıdem Teşvik Ödül Töreni’nde ile bir araya geldi.               


Makel Şirketler Grubu tarafından, 01 Aralık 2017 Cuma günü düzenlenen “Kıdem Teşvik Ödül Töreni”nde 10 yıl, 15 yıl,  20 yıl ve üstü Makel çalışanları plaketlerini aldılar. 

Törende Makel Genel Müdürü Hakan Öztürk, Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Emsal, Mali İşler Direktörü Vahdettin Keleş, Tedarik ve Lojistik Direktörü Nedim Borazan günün anlam önemini anlatan birer konuşma gerçekleştirdiler. 


Makel Yönetim Kurulu Başkanı Necati Çalışkan şirketin 40. yılında çalışanları ile birlikte sektöre yön veren birçok başarı hikayesi yazdıklarını belirterek, plaket almaya kazanan herkesi tek tek tebrik ettiğini söyledi. 


Konuşmalar sonrasında 10 yıl, 15 yıl,  20 yıl ve üstü yıllarda firmaya emek veren çalışanlara başta yönetim kurulu başkanı Necati Çalışkan, yönetim kurulu üyeleri Turgay Yalçınkaya, Günay Yalçınkaya Koray Yalçınkaya, Genel Müdür Hakan Öztürk, direktörler ve bölüm müdürleri tarafından plaketleri ve beraberinde verilen hediyeleri takdim edildi. 

Ardından birbirinden cazip hediyelerin yer aldığı çekilişe geçildi. Yapılan çekilişlerde çalışanlara 4K LED Televizyonlardan, cep telefonlarına, tabletlerden, dizüstü bilgisayarlara kadar birbirinden cazip birçok hediye verildi. 


Törene katılan herkese Makel Şirketler Grubu’nun 40. Yıl anısına özel logolu battaniye hediye edildi. 

ETİKETLER : sektörel MAKEL
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ