Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Mutlusan Elektrik Zayıf Akım kutusu COMFORT için Tanıtım Toplantısı Düzenledi

Mutlusan Elektrik, Hatay Elektrik Tesisatçıları Esnaf ve San. Odası’nın davetiyle gerçekleştirilen toplantıya bölgeden çok sayıda bayinin yönetici ve temsilcisi katıldı. Mutlusan ailesine yeni katılan ürünlerin tanıtım sunumunu ilgiyle dinleyen katılımcılar sunum sonrası hem ürünleri incelediler hem de merak ettiklerini sordular.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2017 - 201. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-08-29 10:28:04 eklenmiş ve 203 kez görüntülenmiştir.

Mutlusan Elektrik, Mutlusan Akademi adı altındaki ürün tanıtım ve bilgilendirme toplantılarına Hatay’da tüm hızıyla devam ediyor.  

29 Temmuz 2017, Cumartesi günü Mutlusan Elektrik’ in bayilerinden, Hatay Elektrik Tesisatçıları Esnaf ve San. Odası’nın öncülüğünde Hatay, De-Liban Tesisleri’nde düzenlenen toplantı oldukça verimli ve keyifli geçti. 

Toplantının açılış konuşmasını Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz yaptı. Konuşmasında Mutlusan’ ın 2017 yeniliklerinden,  proje ve hedeflerinden bahsetti. 

Toplantının devamında Elektrik& Kontrol Mühendisi, Elektrik& Otomasyon Bölüm Yetkilisi Nurdoğan Büyükkeskin ise Yeni Anahtar& Priz serisi RİTA ve Sigorta Kutusu + Zayıf Akım Kutusu COMFORT hakkındaki bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Sunumun ardından toplantı soru, cevaplarla interaktif bir şekilde devam etti.

Ürünleri inceleyen katılımcılar yeni ürün serilerine karşı oldukça ilgiliydiler. Katılımcılar tarafından, RİTA Anahtar serisinin; estetik görünümü, renk alternatifleri, montaj kolaylığı, bağlantı çeşitliliği, tırnak yapısındaki farklılıklar gibi özelliklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Sigorta + Zayıf Akım kutusu COMFORT konusunda 1’li, 1-2’li, 2-4’lü, 6’lı, 9’lu, 12’li, 18’li, 24’lü ve 36’lı tüm seri üzerinde duruldu. Özellikle şık tasarımının yanında camın sağa-sola takılabilmesi, geniş iç hacmi, alçıpan- betopan duvarlara montaj özelliği, sağlam ve kompakt yapısı üzerinde duruldu. Kuvvetli akım ve zayıf akımın, kutuda birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilmesi de çok ilgi gördü.

Mutlusan Elektrik Bölge Sorumlularımız Erdem Çınak ve Güven Yıldırım’da tüm misafirlerle tek tek ilgilenerek, yeni ürünler hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulundular.

Davete katılan isimler arasında Türkiye Elektrik ve Elektronikçiler Federasyon Başkanı Sn. Osman Yeşilyurt’da vardı. Sn. Osman Yeşilyurt konuşmasında, elektrikçilere ‘Aydınlığın gizli kahramanları’ diye hitap etti. Hatay Elektrik Tesisatçıları Esnaf ve San. Odası Başkanı Sn. Vahip Sultanoğlu ise konuşmasında katılım sağlayan tüm katılımcılara ve Mutlusan Elektrik’e katkılarından dolayı teşekkür etti. Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ise “Bu organizasyonda göstermiş olduğunuz, yoğun çalışma ve yakın ilgi alaka için şahsınız nezdinde tüm Hatay Elektrik Tesisatçıları Esnaf ve San. Odası ekibinize teşekkür ederiz” diyerek kendilerine bir plaket takdim etti.

Hatay Elektrik Tesisatçıları Esnaf ve San. Odası öncülüğünde düzenlenen toplantı davetine katılım yüksek oldu. Mutlusan ailesine yeni katılan ürünleri yakından da inceleme imkanı bulan misafirler olumlu geri bildirimlerde bulundular. 

Gerek yeni ürünlerin tanıtımı ve bilgilendirmesinden memnun kalınırken, davetliler akşam yemeği ile de keyifli vakit geçirme imkanı da buldular. 

Mutlusan Akademi’ nin bu tarz proje ve toplantılara tüm Türkiye’de bayileriyle birlikte devam edileceği bilgisi verildi.

ETİKETLER : sektörel mutlusan
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ