Sigma Kompakt Devre Kesicili Otomatik Transfer Şalteri enerji transferini kolaylaştırıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sigma Kompakt Devre Kesicili Otomatik Transfer Şalteri enerji transferini kolaylaştırıyor
Alçak gerilim koruma ürünleri sektöründe gerçekleştirdiği kaliteli üretimle öne çıkan Sigma Elektrik, yeni ürünü Sigma Kompakt Devre Kesicili Otomatik Transfer Şalteri ile inovatif çözüm çıtasını bir adım daha yukarıya taşıdı. Ürün, özellikle hastaneler, havaalanları, fabrikalar ve okullar gibi binlerce insanın bir arada bulunduğu genel mekânlar için hayati önem taşıyan enerji sürekliliğini sağlıyor.

Sigma Elektrik, hastaneler başta olmak üzere havaalanları, fabrikalar ve okullar gibi genel mekânlar için Sigma Kompakt Devre Kesicili Otomatik Transfer Şalterini geliştirdi. Sigma mühendisleri tarafından son teknoloji ile geliştirilen yeni nesil ürün, enerji sürekliliğinin hayati önem taşıdığı genel mekânlarda şebekeden alternatif kaynağa geçişi otomatik olarak gerçekleştirmenin yanı sıra yenilikçi özellikleri de beraberinde getiriyor.

Alternatif kaynağa otomatik geçiş sağlıyor
Şebeke enerjisinin yanı sıra alternatif bir enerji kaynağına daha sahip sistemlerde kullanılan Sigma Otomatik Transfer Şalteri, şebeke enerjisinin kesilmesi ile alternatif kaynağa otomatik olarak devreye alıyor, bununla birlikte kullanıcı için hayati önem taşıyan birçok koruma ve kontrol fonksiyonunu da bünyesinde barındırıyor. Klasik transfer uygulamalarına kıyasla üç faz hassasiyetine sahip olan ürün, fazlardan herhangi biri kesildiğinde veya faz gerilimi kullanıcının ayarladığı limit değerler dışına çıktığında yedek kaynağa kontrollü geçişi sağlıyor. Bünyesinde barındırdığı iki adet termik-manyetik devre kesici ile aşırı akımlara karşı koruma sağlıyor, böylece harici devre kesici kullanımına gerek kalmadan koruma fonksiyonunu da yerine getiriyor. Şebeke ile jeneratör arası geçiş sürelerinin kullanıcı tarafından ayarlanabilmesine de olanak tanıyan Sigma Transfer Şalterleri tüm bu fonksiyonları kompakt tek bir ünitede, pano içerisinde ürün karmaşıklığına neden olmadan kullanıcıya sunuyor.

teknikspot

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mutlusan, Yurt Dışı Pazarlarda Türkiye’yi Başarıyla Temsil EdiyorÖnceki Haber

Mutlusan, Yurt Dışı Pazarlarda Türkiye’y...

Schneider Electric, Metaversedeki İlk İnovasyon Merkezi’ni AçtıSonraki Haber

Schneider Electric, Metaversedeki İlk İn...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar