Schneider Electric’in Asfora EM anahtar-priz serisi piyasada

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Schneider Electric’in Asfora EM anahtar-priz serisi piyasada

Schneider, yuvarlak ve kavisli bir tasarımı beğenenler için Asfora EM anahtar-priz serisini bu sene başı itibariyle piyasaya sürdü.

Schneider Electric, kullanıcıların günlük hayatlarında alternatif çözümler sunarak hayatlarını daha konforlu ve daha sürdürülebilir bir hale getirme amacıyla çıktığı yolda anahtar-priz ailesine yeni bir üye kattı. İnce hatlarıyla zarif bir görünüm sunmanın yanı sıra çevreye duyarlı yapısı ile yeşil çevreye de katkıda bulunacak şekilde tasarlanmış Asfora EM, bir anahtar-priz serisinden beklenenden çok daha fazlasını sağlıyor.

Yeni Bir Tasarım, Fonksiyonalite ve Sürdürülebilirlik Bir Arada
Yuvarlak ve kavisli hatları beğenenler için olan Asfora EM, günlük hayattaki bağlantı ihtiyaçlarını sürdürülebilir bir biçimde sunuyor.

Ortam aydınlatma ve jaluzi kumanda kontrolü için olan mekanizmalar sayesinde doğal ve iç mekan ışıkları ayarlanarak evin veya binanın havası kontrol edilebilir. Elektrik ve haberleşme prizleri, oyun konsolundan TV/video’ya ve en sevilen müziği dinlemeye kadar çeşitli aktiviteler için bağlantı desteği sağlar.

Schneider Electric, piyasaya çıkardığı bütün ürün gruplarında, mümkün olduğu kadar yeşil çevreye duyarlı ve sürdürülebilir olmaya çalışıyor. Asfora EM de Schneider Electric’in diğer anahtar-priz serileri gibi yeşil çevreye duyarlıdır ve sürdürülebilirdir. Ürün çevresel profilinin olması ve içerisinde kimyasalların yer almaması, RoHS (Restriction of Hazardous Equipments / Çevreye Zararlı Maddelerin Kısıtlanması) ve REACh (Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals / Kimyasal Maddelerin Kaydı, Değerlendirilmesi, İzin Verilmesi ve Sınırlandırılması) direktifleriyle uyumlu olmasından dolayı Green Premium ünvanına sahiptir. Yani dünyayı daha sürdürülebilir bir hale getirme amacıyla çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Yaşam alanlarından başlayarak çalışma alanlarına kadar devam eden bir kapsamda, konforlu bir işlevsellik ve sürdürülebilirlik, Schnider Electric’in yeni bir estetiğe sahip olan Asfora EM anahtar priz serisi ile sağlanıyor.

teknikspot

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Elektrik enerjisinin bilinmeyen yolculuğu... Elektrik evlerimize nasıl ulaşıyor?Önceki Haber

Elektrik enerjisinin bilinmeyen yolculuğ...

Avlonya (vlore) ArnavutlukSonraki Haber

Avlonya (vlore) Arnavutluk

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar