Erse Kablo İlk 1000 İhracatçı Firma Arasında Yükseliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Erse Kablo İlk 1000 İhracatçı Firma Arasında Yükseliyor

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) 28. Olağan Genel Kurulu ve 2020 İhracat Şampiyonları Ödül Töreni, TİM Başkanı İsmail Gülle ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirdi. Kurul’da TİM, “2020 Yılı İlk 1000 İhracatçı Firma Araştırması” sonuçlarını paylaşarak, Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2020 Prestij Kitabı’nın da tanıtımını da gerçekleştirdi.

Erse Kablo olarak, bu araştırma verilerine göre 660. sıraya yükselerek, ülkemize üretimimizle katkı sağlayıp, ihracatta elde ettiğimiz başarının gururunu yaşadık.

Genel Kurul ve ödül törenine; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İlk 1000 İhracatçı firma temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, dernek ve ilgili paydaş kurumların başkanları, TİM Delegeleri, İhracatçı Birliklerinin Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ve Delegeleri ile TİM Konsey Üyeleri katıldı.
Erse Kablo olarak, yurtdışı pazarlarında satış ve pazarlama faaliyetlerimizle ilerleyerek, ihracat pazar paylarımızda İngiltere, Almanya, Avusturya, Sırbistan olmak üzere tüm Avrupa, Asya, Ortadoğu, Körfez Bölgeleri’yle beraber 50’den fazla ülkeye yaptığımız ihracatla yurtdışı pazarlarında Erse markasıyla ön plana çıkıyoruz. İhracatımızın %85’ini kendi markamız ile gerçekleştirerek Ervital, Erflex, Erline, Ervital Fire Safe Cable ve Ervital Fire Safe Gold Cable markalarımız için bölgesel satış ve pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

Erse Kablo Yönetim Kurulu bu başarının ardından, “Ülkemiz için tüm üretim kaynaklarımızı kullanarak, verimliliği esas alarak, üretmeye devam edeceğiz. Bu büyük başarımızda emeği geçen yöneticilerimizden, tüm ekip arkadaşlarımıza, bizimle başarılarımıza ortak olan iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunar, başarılarımızın devamını dileriz” diye belirtti.
 

teknikspot

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çetinkaya Pano’dan Endüstriyel Uygulamalarınız İçin İnovatif ÇözümlerÖnceki Haber

Çetinkaya Pano’dan Endüstriyel Uygulamal...

Türk Prysmian Kablo, EIF 2021’de Solar Çözümlerini TanıttıSonraki Haber

Türk Prysmian Kablo, EIF 2021’de Solar Ç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar