Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Amerika’da Neler Oluyor? (Gezi Vandalların Kulakları Çınlasın!)


Ağustos 2014 - 165.Sayı
Bu makale 2014-08-23 14:41:51 eklenmiş ve 817 kez görüntülenmiştir.
Necmi HİLALOĞLU

Son günlerde Amerika’da neler olduğunu  herkes gibi bende yakından izliyorum. Pardon izleyemiyorum zira Amerika Birleşik Devletlerinde yayın yasağı var! Evet yanlış okumadınız Amerika’da başta CNN olmak üzere tüm TV’lerde bir siyahi Amerikalının haksız yere hem de on kurşun sıkılarak öldürülmesinden sonra ayaklanan onbinlerce Amerikalının gösterilerini izletmek yasak! Ey Christiane Amanpour olmak üzere tüm CNN International ve BBC gibi Siyonizmin tahakkümündeki haber kanallarının kukla yöneticileri; Ülkemizde Taksim Gezi Park’ından birkaç ağacın sökülmesini bahane ederek ortalığı ateşe veren vandallara sadece biber gazı sıkıldığı için (on kurşunla adam öldürüldüğü için değil) Taksim ve çevresindeki otellere adeta çadır kurmuştunuz. Günde sekiz saat yayın yaparak sözüm ona Türkiye’yi Dünya’ya gammazlıyordunuz. Bizim beyinsiz gezicilerde ağzı bir karış açık hayranlıkla bu Siyonist TV kanallarını sevinçle izliyorlardı. Hatta bir kanalımız biraz taksim olaylarını geç verdi diye adını Penguenci TV’ye çıkarmışlardı. Sahi o gezici beyinsizler şimdi Amerika’daki yayın yasağına ne diyecekler? Hele bir iki tweet atında okuyalım Gezi Zekalılar!!

Şimdi anladınız mı sizi nasıl kullandıklarını? Batının özgürlük yürüyüşlerine v.s. destek  vermesi ancak ki kendi menfaatleri doğrultusunda olursa geçerlidir. Yoksa Mısır’da Sisi’ye karşı sadece namaz kılarak ve dua ederek protesto da bulunan binlerce Mısırlıyı kurşuna dizen Mısır Cuntasına bir kınama vermezler. Ya da Amerika da onbinlerce siyahi sokaklarda sopa yese CNN’in veya BBC’nin umurunda olup yayın yapar mı?

Sizin zeka düzeyinizi merak ediyorum? Nasıl bu kadar saf olup oyuna gelebiliyorsunuz Gezi Zekalılar? Ya da böyle bir köleliğe gönüllü müsünüz?

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ