Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Avrupa’da Bu Kadarmış


Bu makale 2014-06-27 03:58:41 eklenmiş ve 668 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

Çok fazla analize girmek istemiyorum. Zira Chelsea – Galatasaray maçı bitti ve ben çok üzgünüm. Hiç de imkansız olmayan bir çeyrek finalin kapısından büyük hatalar ile elenmiş olduk.

Artık Avrupa bitti ve Galatasaray lige döndü. Tabiri caiz ise “Annemizin ligine” !!! Bundan sonra yine büyük hatalar yapmamak kaydı ile mesela deplasmanda maç kazanamama hatasına asla bir daha düşmeyerek lige devam etmeliyiz. İç sahada yenmek şampiyonluk için yetmiyor. Büyük maçları kazanmakta yetmez. Biz yıllarca hep Fenerbahçe’ye karşı veya kendi sahamızda çok maç kazandığımız için değil daha çok puan toplandığımız için şampiyon olduk. Yine aynısını yapması lazım Galatasaray’ın. Ben şahsen Galatasaray’ın tüm maçlarını yani bugün itibari ile dokuz maçın tamamını kazanması kaydı ile şampiyon olacağına inanıyorum. Zira rakipleri deplasmanda puan kaybetmeye devam edeceklerdir. Buna hiç şüphem yok.

Avrupa’nın hesabını Roberto Mancini’ye sormayacak mıyız? Bence soracak çok hesap var. Ama önce ligin bitmesini bekleyeceğiz. Haksız bir şekilde bizi Fatih Terimsiz bırakanlardan hesap tabii ki meşru yollardan sorulacaktır.
Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ