Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Bize Ne Oluyor Böyle?


Bu makale 2014-06-27 03:58:40 eklenmiş ve 625 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

Artık yazmaya elim varmıyor! Bizim taraftarımızı o kadar çok seviyorum ki eleştirirken vicdanım sızlıyor. Ama vicdanım rahatsız olsa da gerçekleri söylemek zorundayım… “Trabzonspor taraftarı Trabzonspor’un maalesef aleyhine çalışmaktadır.” Bunu üzülerek söyledim ve yazdım. Ama gerçek bu! Bilhassa Fenerbahçe ile oynadığı maçlarda aşırı gerilim yaparak stres yaparak maça negatif (menfii) manada damgasını vuruyor. Trabzonsporumuzun oyuncularını etkiliyor. Adeta top oynattırmıyorlar kendi futbolcularımıza.

İddia ediyorum hatta bir Trabzonspor sevdalısı olarak teklif ediyorum ki; Trabzonspor kendi evindeki Fenerbahçe maçlarını ya seyircisiz oynasın yada tarafsız sahada oynasın.

Hatırlayın son iki senedir, Kadıköy de oynadığımız Fenerbahçe maçlarını; ikisinde de berabere kaldık. Elli bin Fenerbahçe taraftarının önünde takır takır futbol oynadık. Neden pekiyi? Cevabı çok açık değil mi? Stres olmazsa, gerginlik, şiddet olmazsa Trabzonspor Fenerbahçe’ye karşı daha rahat oynuyor. Başarılı da oluyor. O zaman daha fazla gerginliğin anlamı var mı? Biz ne zaman Fenerbahçe’ye çalışmayı bırakacağız? Evet belki çok ağır iddialarım ama bunları samimice ve inanarak yazıyorum. Taraftarlarımız kusuruma bakmasınlar ama gerçek bu!

Hadi bakalım denemesi bedava! Seyircisiz oynayalım Trabzonspor – Fenerbahçe maçlarını hep kazanır.
Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ