Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Üç Kulvarda Aynen Devam


Bu makale 2014-06-27 03:58:31 eklenmiş ve 691 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

Ben bu satırları yazarken aşkam Antalya da Galatasarayımız deplasman maçına çıkacak. Kazanırsak fark yine 4 puan. Ama ben maçın sounucunu dahi beklemiyorum. Siz bu satırları ben bu yazıyı yazdıktan belki iki veya üç hafta sonra okumuş olacaksınız. Hatta Chelsea maçlarının dahi biri hatta ikisi oynanmış olabilir. Ama ben inanıyor ve biliyorum ki Galatasarayımız üç kulvarda yoluna devam ediyor olacak inşallah!

Devre arasını Galatasaray iyi geçirdi diyebiliriz. En başta transfer sezonunda çok başarılı transferler yaptı. Gerçi ben bilhassa Riera’nin gitmesine üzüldüm. Ondan bilhassa Chelsea maçlarında çok umutluydum. Umuyorum benzer performansı Alex Telles de sol kanatta gösterir. Ben daha çok genç yerlilerin transferlerine sevindim. Hem takımın yaş ortalaması gençleşti hem de umut veren milli takım oyuncusu gençler alındı. Takımda rekabet arttı. Bu rekabet dokuz yıldır kazanamadığımız Türkiye Kupası’nı da bize getirecek.

Yerli ve yabancı futbolcuların rekabeti Avrupa da da Türkiye’de de başarıyı getirecektir. Unutulmaz hocamız Fatih Terim’in tabiri ile “Sahadaki futbolcu kulübeye baktı mı alternatifi görecek ki daha çok mücadele etsinler”

Bir daha ki sayımızda da inşallah ümitvar bir yazı yazmayı umuyorum.
Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ