Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Lazio Go Home, Welcome to Juventus


Bu makale 2014-06-27 03:58:04 eklenmiş ve 671 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

Hadi bakalım bir Romalıyı evine yolladık, yerine bir Torinoluyu davet ettik. Eskiden beri İtalyanları yenmeyi severiz. Önceki yıllarda da İnter’i birkaç defa yendiğimizi hatırlarım. Zaten serde biraz Galatasaraylılık da varya bende. Hem Trabzonspor’un 1967’de İdmanocağı spor ile İdmangücü’nün birleşmesi ile ortaya çıkarken İdmanocağı’nın rengi sarı – kırmızı idi. İkinci lig takımı idi. Yani bende biraz sarı-kırmızı da İdmanocağı’ndan geliyor.

Tabii ki önce Trabzonluyuz, sonra başka sevgiler geliyor… Ama Galatasaray’da İtalyan takımlarını yenmeyi seviyor, bizde…

İnşaallah Juventus’u bir karlı hava da da biz yener yollarız Torino’ya.

Grup lideri olarak Lazio’yu geride bırakıp bir üst tura çıkmamız bence büyük başarı. Ama başarılı başkanımız bununla yetinmez. Başbakanımızın devre arası transfer yapma sözü var. Zaten başkanımızın sözlerini unutmuyoruz. Gelecek kongreye kadar da bekleyip kendisine hatırlatacağız. Kendisine hem devre arası transfer sözünü hatırlatırız, hem de 2010-2011 şampiyonluk kupamız nerede deriz. Evet sakın unuttum sanmayın. Hiçbir başarı veya başarısızlık bize gaspedilen •2010–2011 şampiyonluk kupamızı unutturamaz.

Biz kupamızı sadece gönüllerde değil, müzemizde de istiyoruz. Bakın biz Trabzonspor olarak Avrupadayız ama o kupamızı haksız yere müzesinde tutanlar nerede? Neden Avrupa da yoklar? Neden CAS onların itirazını redetti. Bunlar hep bir delildir haklılığımıza.
Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ