Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Bizde FİFA’ya Tahkim’e Gideriz Ama O Kupayı Alırız


Bu makale 2014-06-27 03:58:00 eklenmiş ve 710 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

Geçtiğimiz günlerde bizim malum Türkiye Futbol Federasyonundan 10’a karşı 2 ile bir karar çıktı. Şıracılar ile bozacılar birbirlerine şahitlik ettiler ve 2010 – 2011 lig şampiyonluk kupasının Fenerbahçe adına tescillendiğini duyurdular.

Vah vah… Zaten sizden başka bir karar beklemiyorduk ki? Size göre şike de sahaya yansımamış idi? Ama mahkemeler öyle demedi. Ve Şikecilere ceza yağdırdı.

UEFA yine şikeyi tescil etti ve şikeciyi 3 yıl toplam Avrupa’dan men etti. Sen Avrupa’ya katılamazsın git temizlen öyle gel dedi.

Şimdi de önce tahkim ve sonra Avrupa’da FİFA’ya ve UEFA’ya gideceğiz. Hakkımızı oralarda savunacağız. Zaten yargıtay şikeci kulübümüzün şikeci yöneticilerinin cezasını onadığı zaman FİFA’da şikeci kulübe siz ceza verin diyecek. Ya alt kümeye düşecek şikeciler yada puan silinecek. Ben o zaman göreceğim Türkiye Futbol Federasyonunu? Bakalım beş yıl milli takımı Avrupa’dan men ederiz derse UEFA veya FİFA sıkı ise yeni bir karar almasın. Bir şikeci kulüp için tüm ülkeyi mi yakacak TFF göreceğiz.
Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ