Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Tekrar Ediyorum “O Kupa Gelecek Trabzon”a


Bu makale 2014-06-27 03:56:54 eklenmiş ve 586 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

Artık daha ümitliyim. Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Trabzonspor’a başkan olması beni bu konuda daha da ümitlendirdi. Ben gerçi yeni başkanımızın olmasa da UEFA’nın alacağı kararlar ile 2010 – 2011 sezonunu bileğinin hakkı ile şampiyon bitiren ama masa başı oyunları ile elimizden alınan kupamızın Trabzonumuza geleceğine emindim. Ama Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Başkan olması beni daha da emin kıldı. Sayın Hacıosmanoğlu’nu kamuoyundaki açıklamalarından ve Trabzonspor yönetiminde iken verdiği demeçlerden tanıyoruz. Bilhassa teknik konulardaki Şenol Güneş Hocamıza olan eleştirilerine pek katılmazdım ama bu sefer durum değişik. Bir defa başkan olarak geldi.İkincisi tıpkı Şenol Güneş gibi camianın evladı olan 1461 Trabzonsporumuzun Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay hocamızı takımın başına getirdi. Bu büyük bir cesaret ve devrimdir. Kendisini kutluyorum. Her zaman söylediğim gibi bizi kurtaracak olan kendi evlatlarımızdır.

Sayın Hacıosmanoğlu’nun bir doğru hareketi de; kulüpten tüm hizipleri uzaklaştırması oldu. Ayrıca bir spor kulübünde hiç olmaması gereken alkolü kulüpte yasaklanması da yine alkışa layıktır.

Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bizlerin haklı davasınzda, kupamızın Trabzon’a getirme mücadelesinde kendisine inanıyoruz ve güveniyoruz.

Pahalı ve lüx teknik adamlara, futbolculara değil yerli ve kendi evlatlarımıza dönüşün yakın zamanda zaferlere dönüşün müjdecisi olduğuna inanıyorum.
Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ