Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

…Ve Marka Değerini Buluyor


Bu makale 2014-06-27 03:56:13 eklenmiş ve 671 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

İşte Galatasaray bu… Geçen ayki yazımızda Galatasarayımızın nasıl bir marka olduğunu yazmıştık. Küllerinden yeniden doğması ile alt yapıdan gelen çocukları ile yaptığı kaliteli transferleri ile; hocası, takımı, taraftarı ile bir marka dedik Galatasaray.

Ekonomik yapısını düzelten, şampiyonlar Ligin de adeta para basan, forma satışında ve seyirci de rekorlar kıran Galatasaray rakipleri ile sadece puan ve kalite farkını değil endüstriyel futbol gücünde de arayı açıyor.

Evet Galatasaray aldığı Schalke 04 galibiyeti ile adını Avrupa’nın ilk sekiz takımının arasına altın harflerle de yazdırdı. Galatasaray bunu daha önce de yapmıştı. 1989 yılında şampiyon Kulüpler Kupası’nda yarı final, 2000’de UEFA Kupası ve Süper Kupa Şampiyonluğu, 2001 yılında Şampiyonlar Ligi çeyrek finali ve şimdi yine Şampiyonlar Liginde (şimdilik oda) çeyrek final dedi. Avrupa Fatihleri bunu hep yapıyor. Yeter ki başımızda hocamız Fatih Terim olsun. Onunla gerekirse başarısız sonuçlar alalım ama başımızda hep o olsun. Allah ona sağlık, sıhhat ve hayırlı uzun bir ömür versin. Allah Fatih Terim’i başımızdan eksik etmesin.

Hep söylüyorum; Sir Alex Ferguson Mancheter United için ne ise fatih Terim’de Galatasaray ve Türkiye Futbolu için odur. Hocamız başımızda olduktan sonra daha nice 25.000.000 Eurolar kazanacağız inşallah Şampiyonlar Liginde…

Siz bu yazıyı okurken aslında rakibimiz de çeyrek final için belli olmuş olacak. Ama ben yazımı teslim ediyorum. Yetişirse arkadaşlar onu da yazarlar.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ