Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Fenerbahçemiz Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor


Bu makale 2014-06-27 03:56:12 eklenmiş ve 644 kez görüntülenmiştir.
Yazı Arşivi

Fenerbahçemiz rekorlar kırmaya ve istatistikleri değiştirmeye devam ediyor. UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek finale yükselen Fenerbahçe bir de rekor kırdı. Fenerbahçemiz bir sezonda 60 resmi maç barajını geçen ilk Türk takımı olmayı başardı.

2012-13 sezonu başında Galatasaray ile TFF Süper Kupa maçını oynayan Fenerbahçe, Süper Lig'de 25, Ziraat Türkiye Kupası'nda 8, UEFA Avrupa Ligi'nde ise 14 maç oynadı. Bu sezon 48. resmi maçını dün akşam Viktoria Plzen'le yapan Fenerbahçemiz sezon sonuna kadar en az 61 maç oynamayı garantiledi.

Fenerbahçe'nin önünde oynayacağı dokuz Süper Lig maçı dışında iki Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçı ve UEFA Avrupa Ligi'nde çıkacağı iki çeyrek final maçı daha bulunuyor. Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'ne çeyrek finalde veda etse bile sezonu 61 maçla tamamlayarak rekor kıracak. Fenerbahçe, Avrupa'da finale yükselirse maç sayısını 64'e çıkartarak kendi rekorunu tekrar kıracak. Kupayı alması durumunda Süper kupa finalinide oynayacağını varsayarsak 65 maça ulaşabilir matematiksel olarak. Şimdi takımın son durumuna gelirsek Avrupa için Emre’nin statü engeli dışında Aykut Kocaman’ın elindeki malzemeyle (Krasic’in form durumu, Meriles’in sorumsuz davranışları, Selçuk’un ben bu takımın Sabri’siyim dedirten güven vermez oyunu) ne kadar gidecek hep beraber göreceğiz.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ