Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

YABANCI HAKEEEEEEEEEEEMMMMM


-
Bu makale 2019-07-03 17:13:28 eklenmiş ve 467 kez görüntülenmiştir.
Dr. Yasin Duran

2018-2019 Süper lig geçtiğimiz ay bitti. Bitti ama bir sürü soru işareti ile bitti. Ligin şampiyonunu da, düşenleri de yine TFF, MHK ve hakemler belirledi. 

 

Abdürrahim’in birilerini şampiyon yapmak mı istiyorlar, biz boşuna mı oynuyoruz dediği haftadan itibaren hakemler Abdürrahim’in takımını şampiyon yapmak için ellerinden geleni yaptılar ve Abdürrahim’in takımı şampiyon(sözde) oldu, bir de utanmadan sıkılmadan şampiyonluk kutlaması yaptılar. Aslında kendileri de şampiyon YAPILDIKLARINI biliyorlar ama utanmazlık, aymazlık o kadar ayyuka çıktı ki gocunmadan kutlama yapıyorlar.  

 

Ankaragücü’nün Göztepe maçında doğuştan körlerin bile görebileceği bariz penaltısını çalmayarak Göztepe’nin ligde kalmasını ve Bursa’nın ligden düşmesini sağladılar. Bunlar sadece son haftada izlediğimiz olaylar. Lig başından beri defalarca aynı yanlışları bilerek yaptılar. 

Dikkat ederseniz HATA demiyorum, çünkü HATA yanlışlıkla yapılır, bunlar yaptıklarını bilerek isteyerek yapıyorlar. Utanmadan bu yaptıkları karşılığında üniversite mezunu doktorların, mühendislerin, hukuk adamlarının, işletmecilerin vs. vs. rüyalarında göremeyecekleri kadar maaşı da CUKKA edip, bu helal olmayan parayı ailelerine yediriyorlar. İnşallah bu paraların hayrını görmezsiniz, boğazınızdan gelir inşallah. 

 

 Bu sene böyle geçti, seneye ne olacak, ne olacağı belli yine İstanbul takımlarından birisi duruma göre şampiyon yapılacak, diğer figüranlarda figüranlığa devam edecek, TFF, MHK ve hakem adlı Haramzadeler birilerinin hakkını alıp diğerine altın tepside sunacaklar. 

 

Süper Lig’de ki bu Tiyatro’nun bitmesi için tek çare yabancı MHK, yabancı hakem tek çözümdür. Bu hakemlerle, MHK ve TFF ile Süper futbol ligi değil ancak TİYATRO izleriz.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ