Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Tin Tin Fenerden Win Win Fenere (mi?)


Teknik Elektirk Postası - 222
Bu makale 2019-05-27 10:39:12 eklenmiş ve 595 kez görüntülenmiştir.
Cemil Selçuk YILDIRIM

Fenerbahçe, Ligde bir ileri iki-üç-dört geri takdiği ile davam ederken düşme potasından kurtulmayı başarmış ve ne yazık ki taraftarını yani bizleri de bu trajikomik duruma sevindirecek duruma gelmiştir. Geçtiğimiz aylarda da birçok kez dile getirdiğimiz gibi, gerek sahada oynanan futbol, gerek futbolcuların Bezgin Bekir tavırları (isteksiz -inançsız), gerekse yönetimin, bu kritik dönemde takımla daha çok ilgilenmeleri gerekirken bunun yerine, siyasetle, parti işleri ile ilgilenmeleri tarihimizdeki en kötü ligi yaşamamıza sebep olmuştur. Aykut hocanın gönderilmesi, yardımcı ekibinin türlü bahanelerle tasfiye edilmesi, takımı –taraftarı coşturacak Fenerbahçeli futbolcuların cezalandırılması ya da gönderilmesiyle başlayan, Comolli ve vasat transferleri ile devam eden süreçleri tekar tekar yazmaya gerek yok elbette. 

 

Bu kadar olumsuz ve başarısız bir sezona rağmen taraftarımız yine elini taşını altına koymuş ve bu Tin Tin gidişatın değişmesi için WinWin kampanyasında olağanüstü bir destekle takımlarına sahip çıkmıştır.   Kampanyaya destek için Obradovic başta olmak üzere Fenerbahçe Beko basketbol takımı takım halinde, İbrahim Kutluay ve Mehmet Aureilo katıldı. Fenerbahçe’mizin efsane isimlerinden Alex de Souza da Brezilya’dan kampanyaya katılarak katkıda bulunup destek oldu.

Tüm bu gayretlerle Fenerbahçe WinWin kampanyası kapsamında Türkiye genelinde iki günde 123 bin forma satıldığı ve 950 bin SMS atıldığı duyuruldu. Açıklanan verilerin ardından 55 milyon 900 bin TL toplandığı belirtildi.

Finansal Fair Play açısından kampanya oldukça önemliydi ve beklenenden çok daha fazla gelir getireceğe benziyor. Temennimiz o dur ki Ali başkan ve yönetimi başta siyaset olmak üzere farklı alanlarda enerjilerini tüketmeyip, toplanan bu yardımları en iyi şekilde değerlendirerek kulübü bir an önce toparlarlar. Çünkü neredeyse her maçta tribünleri dolduran, desteğini esirgemeyen bu taraftar bir sezon daha başarısızlığa tahammül etmeyecek ve yaptığı fedakârlıkların karşılığını görmek isteyecektir. 

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ