Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Aynı Terane


Teknik Elektirk Postası - 220
Bu makale 2019-03-29 10:03:05 eklenmiş ve 443 kez görüntülenmiştir.
Cemil Selçuk YILDIRIM

Süper Lig’de sezonun bitimine sayılı haftalar kala kötü gidişatı toparlamaya çalışan Fenerbahçe’de işler bir türlü rayına girmiyor. 

Takımın üzerinde, hem lig sıralamasındaki baskı hemde artık puan kaybına tahammülü olmayan yoğun bir taraftar baskısı olmuş durumda. Bu durum takımın kazanmak için daha çok hata yapmasına sebep olduğu aşikar. Bunun üzerine bir de fenerbahçede oynamayı hak etmeyen ve takım olmayı beceremeyen futbolcuların beceriksizlikleri de eklenince sahadan galip ayrılmak  oldukça zorlaşıyor. Taraftar son dakikalara kadar hatta uzatma dakikalarına kadar hop oturup hop kalkıyor. 

Ersun hoca takıma katkısı olmayan oyuncuları en ağır şekilde uyarmalı ve durumu bire bir anlatmalıdır. Geçtiğimiz Sivas Spor maçını sadece bir iki futbolcunun bireysel yeteneğiyle ve son dakikarda kazandığımızı göz önünde bulundurursak ne yazıkki henüz bir takım olamadığımızı da görmüş oluruz. 

Bu sezonda kredilerini bol keseden harcayan taraftarın sinir uçlarıyla oynayan bu oyuncular için gelecek dönemde klübün gerekli adımları atacağına inanıyoruz. 

Öte yandan çeşitli mecralarda açıklamalarda bulunan Başkan Ali Koç’un açıklamalarında henüz bir farklılık yok. Tıpkı ilk günkü gibi ekonomik sorunlardan, bir önceki yönetimden, kaynak bulamama  vs.. şikayetlerine devam ediyor.


Geçtiğimiz günlerde Köln Fenerbahçe’liler Derneği 22. yıl balosunda aynı söylemleri yineledi. Bilindik klişeler. üzerinde tekrar tekrar durmaya gerek yok diye düşünüyorum.


Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 222
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ