Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Haçlıların Kuklası FETÖ


Temmuz 2017 - 200. Sayı
Bu makale 2017-07-31 11:30:34 eklenmiş ve 535 kez görüntülenmiştir.
Dr. Yasin Duran

15 Temmuz 2016 hain, alçak darbe girişiminin ve yüce Türk Milleti tarafından bu darbenin bertaraf edilişinin üzerinden bir yıl geçti.  O gece bu Pensilvanya Şeytanının hain ,  gözü dönmüş, alçak, korkak uşaklarına  Vatanımızı, Bayrağımızı, Ezanımızı, Kuranımızı, Reisimizi teslim etmedik, etmeyeceğiz, hepimizi şehit etsenizde  Yüce Türk Milletini teslim ALAMAYACAKSINIZ.  Darbe girişimi sırasında ve sonrasında geçen bir yılda neler gördük, neler anladık bir gözden geçirelim. 

 

Darbe gecesi ve sonrasında dünya ülkelerinin tavırlarından bu hain girişiminin arkasında hangi ülkelerin olduğunu açıkça görmüş olduk, bunların hangi ülkeler olduklarını açık açık yazmak lazım, üstü kapalı ifadelere gerek yok. Bu darbeyi destekleyen HAÇLI- SİYONİST İŞBİRLİĞİ’DİR. 

 

Bu ülkelerin başında sözde bize müttefik görünen ülkeler vardır, kim mi bunlar hemen sayalım, düşmanlarımızı bilelim ki onlara arkamızı dönmeyelim, günü geldiğinde de hesabını soralım isterim . Bir numaralı düşmanımız ABD’ dir, onun hemen arkasında Almanya, Fransa  , Hollanda , Belçika ve İngiltere’nin başını çektiği Avrupa Birliği ülkeleridir. Bu alçak, sözde müttefik ama özde düşman olan devletler ülkemizde terör estiren bölücü örgüt  PeKaKa  ve münafık örgüt FETÖ ‘ye ülkelerinde her türlü gösteri, miting yapma özgürlüğü vererek TERÖRÜ DESTEKLEYEN ÜLKELER olduklarını açıkça gösterme cüretinde bulunmuşlardır, yalnız hesap edemedikleri bir şey var, TÜRK MİLLETİ  ‘’ASLA UNUTMAZ’’,  bu yaptıklarınızı eninde sonunda burnunuzdan fitil fitil getirecektir. Çeşitli platformlarda FETÖ denen örgütün adını ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Belçika ve Avusturya bayraklarından oluşan çizgilerle yazmak lazım ki bu alçak devletler onlara ne gözle baktığımızı bilsinler. 

 

Zaten TÜRK MİLLETİNDEN korktuklarından dolayı Çanakkale Savaşı ve İstiklal Harbinden beri kendi orduları ile üzerimize gelmeye KORKTUKLARINDAN dolayı, sadece taşeron terör örgütleri  ya da devşirdikleri KONTROLLÜ KEMAL Zihniyetindeki siyasi uzantıları (bu zihniyet Haçlıların müstemleke valiliği gibi hareket etmektedir) ve kontrollerine aldıkları terörist  zihniyetteki Türk devleti düşmanlarına DARBE  yaptırarak üzerimize gelmektedirler. Ama yine artık Türk Milleti içinde bulunan  KONTROLLÜ KEMAL Zihniyetinin Haçlı- Siyonist işbirliğinin müstemleke grubu ya da  valiliği görevini yürüttüğünü biliyor ve hiçbir zaman gönlü ile bu zihniyete iktidar vermemektedir. Bu zihniyete sahip alçakların halk uzantılarının da o darbe teşebbüsü gecesi  ilk saatlerde darbeye alkış tuttukları komşuları tarafından duyulmuş olup, o gece darbeye direnmek yerine bankamatiklerden para çekmek peşinde olan korkakları  gördük  , marketlerden makarna almaya giden ahmakları gördük , bu ahmaklar vatan ne demek, bayrak ne demek bilmezler, Allah korusun ülkemiz Suriye gibi olsa hemen Bulgaristan’a, Yunanistan’a, eski Yugoslavya topraklarına kaçarlar bu VATANSIZLAR. 

 

Yerli ve milli olan bizler o gece VATANIMIZ, BAYRAĞIMIZ, EZANIMIZ, KUR’ANIMIZ UĞRUNDA REİS’İMİZLE BİRLİKTE  ÖLMEK  İÇİN MEYDANLARA ÇIKTIK.

 

 Biz o gece sadece kendi canımızdan vazgeçmedik, , söz konusu vatan olunca bizler hem kendi canımızdan hemde oğullarımızın canından vazgeçtik  15 Temmuz gecesinde  15, 20, 25 , 30 … yaşlarına getirdiğimiz, büyüttüğümüz oğullarımıza bu gece beraber öleceğiz oğlum, Çanakkale de şehit olan dedelerimiz bize bu vatanı canlarını vererek bıraktı, bende sende bu gece öleceğiz ki bu topraklarda gelecek nesiller, torunlarımız  AL BAYRAĞIMIZ altında özgürce yaşasınlar dedik, bunu KONTROLLÜ KEMAL zihniyeti anlayamaz, anlamalarını da beklemiyoruz…

 

Darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçti. Darbe teşebbüsü yapıp suçüstü yakalanan alçak, namussuz, hainler mahkemelerde tiyatro oynuyor, bu alçaklara asla müsamaha gösterilmemeli,  bu Haçlı piyonlarına TEK TİP DALTON kıyafeti giydirilmeli, hapishanede elleri, ayakları ve boyunlarından birbirine bağlı zincirlenmeli  ve ayaklarına pranga vurulmalı  ayrıca   mahkemeye de o halde  getirilimelidirler, yarın ahrette başta Ömer Halisdemir olmak üzere 249 şehidimizin yüzüne bakamayız. Bu alçaklara hak ettikleri  bu muameleyi yapmazsak devlete meydan okumak için her türlü cürette bulunacaklardır. Ayrıca suçüstü yapılan bu piyonların mahkemeyi sulandırma ve uzatma çabalarının önüne geçmek için mahkemede bu namussuzlara sadece şu sorulmalıdır ‘’Sen 15 Temmuz 2016 da Türkiye Cumhuriyetine, Türk Milletine, Bayrağına, Ezanına HAÇLI-SİYONİST İŞBİRLİĞİNİN  ve PENSİLVANYADA BULUNAN YAHUDİ KUKLASI FETO ŞEYTANININ BİR TERÖRİSTİ OLARAK İHANET EDERKEN SUÇÜSTÜ YAKALANDIN YANİ SUÇUN SABİTTİR, BUNU NEDEN YAPTIN söylemek için 5 dakikan var denmeli’’.  Bunun arkasındanda cezası hemen kesilmeli yoksa bu namussuzlar yine hadlerini aşmaya devam edecekler. 

Bu teröristlerin cezası kesilmedikçe, HAÇLI-SİYONİST İŞBİRLİĞİ’nin ve ülkemizde bulunan FETÖ’nün siyasi ayağı olan KONTROLLÜ KEMAL ZİHNİYETİ’nin ve Pensilvanyadaki ŞEYTANIN ÇIRAĞI FETOŞ ‘un umutları devam edecektir.  Ya bu hainlerin cezasını kesin ya da bize teslim edin o gece yarım kalan işimizi bitirelim … Vatanımıza el uzatanın ŞAH DAMARINI KESELİM …

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ