Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Haçlı Faşizmi ’ne karşı EVET


Mart 2017 - 196. Sayı
Bu makale 2017-04-01 14:09:37 eklenmiş ve 807 kez görüntülenmiştir.
Dr. Yasin Duran

Sultan Alparslan’ın 1071’de Malazgirt zaferinden sonra Anadolu’ya giriş yapan Türk Milletine karşı , o zamandan beri Haçlıların öfkesi, kini , nefreti bitmek bilmemektedir. Ta ki Müslüman Türk Milleti’ni Anadolu’dan atmaya and içmiş, 1000 yıldır bunu başaramadıklarından dolayı kudurmuş, ağızlarından salyalar fışkırırcasına Türkiye’mizin üzerine gelmektedirler. En son haçlı seferini , bütün dünyadaki  İslam düşmanı, insanlık düşmanı Haçlı- Hıristiyan faşist teröristler bir araya gelmiş ve Çanakkale’ye denizden ve karadan yapmışlar, ancak yüce Allah (C.C.) izni ile Müslüman Türk Milletinin cesareti ve vatan-bayrak-Kur’an-Ezan sevgisi bir araya gelince bu kan emici, kudurmuş Haçlı ordusunu püskürtmüş, ağır bir mağlubiyete uğratmıştır. 


Bu mağlubiyet faşist Haçlı teröristlere büyük bir ders vermiş olup, artık kendileri üzerimize direkt gelmemeye kara vermişler, çünkü her geldiklerinde on binlercesini, yüz binlercesini n leşini toprağa serdiğimizi görmüşlerdir, bu nedenle kendilerine yakışan şerefsiz, hain, adi oyunlarına başvurmuşlar ve bizim üzerimize bedenleri bizden olan ama ruhlarını haçlılara satmış, vatan haini alçakları kullanmaya başlamışlar böylece kendi canlarını vermekten kurtulmuşlardır.


Mondros mütarekesinden sonra Anadolu’yu ve İstanbul’u işgal eden haçlı yine Müslüman Türk Milletinin toptan direnişi karşısında pes etmiş olup orduları İzmir de Yunanı denize dökmemiz üzerine çareyi kaçmakta bulmuşlardır. 


Yalnız kaçarken de , ülkemizde kendilerini temsil edecek ve gerektiğinde ülkemizde kaos çıkaracak bedenleri Türkiyeli olup ruhları Haçlıların tasmasını taşıyan yandaşlarını bırakmışlardır. Haçlılar bu yandaşlarına ilk olarak  parti kurdurmuş, daha sonrada  ekonomik güç vermiş, bazen cemaat kurdurmuş, bazılarını bürokrasiye yerleştirmiş, bazılarından asker ve polisin içine yerleştirmiştir ve bunlar vasıtası ile Türkiye’miz ne zaman ileri hamle yapacak olursa bu hain Haçlı yandaşlarına kaos çıkarttırmış, terör estirmiş ya da darbe yaptırmıştır, bu nedenle ülkemiz bir türlü hak ettiği seviyeye gelememiştir. 


Ayrıca İngilizler ülkemizden ayrılırken Müslüman Türk Milletini yavaş yavaş yok etmek için içimize yerleştirdikleri yandaşları vasıtasıyla ve İngiliz sömürgelerinde görülen iki başlı sistemide ülkemizin başına bela olarak bırakmışlar ve bu iki başlı sistem vasıtası ile her istediklerinde ülkemizi karıştırmışlardır. Türk Milleti bütün bu oyunlara karşı içinden sürekli yeni kahramanlar çıkarmış ve bu haçlıları ve onların yandaşlarının oyunlarını bozmuştur.


Şimdilerde ise yüce Yürk Milleti, 1923’te kendi kanıyla canıyla kurtardığı vatanının yönetilme sistemini belirlemek için sandığa gidilmesi kararı alınmıştır. Aslında 1923’te kurulacak sistem Türk Milletine sorulmamıştır, bunun sebebi aslında Türkiye’nin o zaman tam bağımsızlık kazanmamış olmasındandır, o zaman İngiliz mandasında bir sistem kurulmuştur, eğer o günlerde Türk Milletine sorulsaydı Türk Milleti İngiliz mandasında kurulan sistemi kabul etmeyecekti, bunu bildikleri için halka sormadılar, kendi bildikleri okudular. Ama artık Türk Milleti tekrar ayağa kalktı ve Haçlı faşistlerin mandasında yönetilmekten bıkmış ve tam bağımsızlık istemektedir, 16 Nisanda Müslüman Türk Milleti Haçlı faşistlerin sömürgesinden kurtulmak için EVET, EVET, EVET diyecektir.


Son zamanlarda ülkemizin iç işleri olan 16 Nisan referandum seçimine ülkemizdeki bazı partiler ve vatandaşlar EVET, bazıları da HAYIR kampanyası yürütmektedir, bu her iki grubunda doğal hakkıdır. Ama ne oluyorsa faşizmin, ırkçılığın, sömürgeciliğin, insan kanından beslenmeciliğin anavatanı olan alçak Avrupalı –Haçlı Faşist devletleri de ısrarla HAYIR kampanyası yürütmektedirler ve devletimize savaş açmış durumdadırlar hatta işi o kadar ileri götürdüler ki televizyonlarında ve gazetelerinin birinci sayfasında Türkçe hayır kampanyası  yapmaya başladılar gerçi Türkçeyi öğrenmeye başlamaları kendileri için iyi olacak zira gelecekte hepsi Türkiye’nin bir vilayeti olacaklar. Bu onların hala Çanakkale savaşı, Kurtuluş savaşı ve en sonda 15 Temmuz savaşını kaybetmiş olmanın verdiği kudurmuşluğu göstermektedir. 


Bu söz konusu ülkelerin liderleri ve siyasilerinin yüzlerindeki nefreti, kini görebiliyoruz, 15 temmuz da savaşı Recep Tayyip Erdoğan ve onun arkasındaki Türk Milletinin kazandığını gören bu haçlı terörist liderlerin yüzünden düşen bin parça olmuş, üzüntüleri yüzlerinden okunmaktaydı ve darbeyi bastrıdığımızı gördüklerinde; tarafları sükunete davet ediyorlarmış …. 


Kan emici haçlılar tasması ellerinde olan satılmış hain bedenleri koruma güdüs ile hareket ediyorlardı. Bu günde referandum savaşında da ya EVET deyip Türkiye tam bağımsız olacak ya da HAYIR deyip faşist Haçlıların sömürgesi gibi yaşamaya devam edecektir. Müslüman Türk Milleti aslında 94 yıl önce kendisine sorulması gereken ama sorulmamış olan bu soru şimdi sorulduğu bu günün kıymetini bileceği için elbette tam bağımsızlığı seçecektir.

 

16 Nisandan sonra tam bağımsız Türkiye de buluşmak dileğiyle…


Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ