Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

İnovasyon By Kartal


Ocak 2017 - 194. Sayı
Bu makale 2017-02-04 12:43:00 eklenmiş ve 797 kez görüntülenmiştir.
Baba Tahir ŞEREFOĞLU

“İnovasyon, yeni veya önemli ölçüde değiştirilmiş ürün (mal ya da hizmet) veya sürecin; yeni bir pazarlama yönteminin; ya da iş uygulamalarında, iş yeri organizasyonunda veya dış ilişkilerde yeni bir organizasyonel yöntemin uygulanmasıdır.” 


Yönetimi devraldıktan sonra Beşiktaş Kulübü’nü, profesyonel bir yönetim anlayışı ile yöneteceklerini söyleyen Orman, “Futbol takımına asla karışmak gibi bir durumum olamayacak. Diğer branşlarımız içinde bu böyle geçerli. Tamamen profesyonel bir ekip işleri yürütecek. Ben bir oyuncu çok popüler diye transfer yapmayacağım. Yönetim Kurulu ve futbol şubesi görev dağılımı sonrası tamamen profesyonel yapıya kavuşacak” demişti. 


Tüm bunları söylemek kolay yapmak tabi daha zoru Beşiktaş’ı bu vizyonla yönetmeye talip Fikret Orman yönetimini yakından takip ediyorum Enver Kaya, Nuri Togay, Hakkı Yeten, Selahattin Akyel, Hasan Salman, Talat Aral, Rüştü Erkuş, Nuri Togay Agasi Şen,Himmet Ünlü, Şekip Okçuoğlu, Mehmet Üstünkaya, Gazi Akınal, Rıza Kumruoğlu, Süleyman Seba, Serdar Bilgili, Yıldırım Demirören bakanlıklarının hepsini hatırlıyorum. Fakat bu çocuk Beşiktaş’ımızı başka bir boyuta taşıyor bunu görüyor ve hissediyorum. İlerleyen zamanlarda bunu hepimiz yakından göreceğiz. Beşiktaş’ın yeni inovasyonlu yüzünü. Evet o sesi duydunuz Kara Kartalın kanat sesi çok yukarılarda kanat çırpıyor. 


Özlenen ve istenen yönetim şekli budur inşallah takoz koymazlar.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ